Řada Galaxy S23 dostává první aktualizaci. Co přináší?

samsung galaxy s23 aktualizace

Řada Galaxy S23 od Samsungu právě začala dostávat svou vůbec první aktualizaci. Ta v sobě zahrnuje především únorové bezpečnostní záplaty, ale také nejnovější verze aplikací jako Zóna AR, Hodiny, Kalkulačka nebo PENUP. Kromě toho by také mohla přinést opravy menších chyb.

Aktualizace se v tuto chvíli šíří na mobily Galaxy S23, Galaxy S23+ a Galaxy S23 Ultra s označením S91xBXXU1AWBD a má velikost okolo 567 MB. Je k dispozici ve většině evropských zemí a to včetně České republiky, což můžeme potvrdit. Včera večer totiž dorazila i na redakční Ultru, kterou jsme pro vás mimochodem recenzovali. Pokud vám ještě nepřišla notifikace, zkuste zkontrolovat aktualizace v Nastavení > Aktualizace softwaru. Případně dejte vědět do komentářů, zda ji máte k dispozici.

galaxy s23 update

Tip: Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Už jste dostali aktualizaci na Galaxy S23?

Zdroj: vlastní

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)