TOPlist

Velký update pro řadu Galaxy S23 výrazně vylepší fotoaparáty. Na co konkrétně se můžeme těšit?

galaxy s23 fotografie vylepšení aktualizace

Samsung Galaxy S23 Ultra je na trhu už více než měsíc a v naší recenzi jste se mohli dočíst, že jde o jeden z nejlepších fotomobilů současnosti. S výsledkem přesto není jihokorejská firma úplně spokojená a do celé řady Galaxy S23 chystá aktualizaci, která má výrazně vylepšit schopnosti snímačů.

Několik uživatelů si totiž na fórech a Redditu stěžuje na na rozmazané fotografie. Problém se týká všech modelů, tedy Galaxy S23, Galaxy S23 Plus i Galaxy S23 Ultra. Leaker IceUniverse tvrdí, že Samsung ještě v březnu přijde s velkou aktualizací, která optimalizuje fotoaparáty vlajkových telefonů. Hovoří se také o zrychlení závěrky, kterou mají obecně jihokorejské telefony dost pomalou. Vylepší se prý také noční režim, který by neměl fotky tak agresivně doostřovat.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak jste spokojení s fotoaparáty u řady Galaxy S23?

Zdroj: Twitter

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)