Unikají oficiální videa Galaxy S23 FE! Známe také evropskou cenu

galaxy s23 fe
  • Samsung uvede začátkem října telefon Galaxy S23 FE
  • Abhishek Yadav se pochlubil na sociální síti X s oficiálními videi
  • Telefon by měl stát v Evropě 699 eur

O Galaxy S23 FE se toho napsalo už dost. Nejrůznější leakeři přišli se zaručenými informacemi, které následně potvrdilo mnoho různých zdrojů a o telefonu víme snad úplně všechno. Nyní unikají oficiální promo videa, na nichž lze spatřit telefon v celé kráse. Tentokrát opravdu oficiálně.

Je takřka jisté, že Samsung Galaxy S23 FE bude balancovat někde mezi Galaxy A54 a základní Galaxy S23. Dostane 6,4palcový AMOLED displej se 120Hz obnovovací frekvencí, na zadní straně lze počítat se třemi snímači v čele s hlavním 50Mpx senzorem, nebude však chybět ani ultraširoký snímač a 3x teleobjektiv.

Výdrž obstará 4500mAh baterie s podporou 25W nabíjení, pod kapotou (tedy alespoň v Evropě) bude tikat Exynos 2200, který si vybudoval horší pověst v řadě Galaxy S22, první benchmarky však ukazují, že bude Galaxy S23 FE o nemalá procenta výkonnější. Tak snad se podařila odladit i spotřeba a plynulost systému. Telefon bude dle dostupných informací uveden na trh začátkem října a to za cenu 699 eur, tedy asi 17 000 korun.

Bude Galaxy S23 FE úspěch, nebo propadák?

Zdroj: GSMArena, Abhishek Yadav

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)