TOPlist

Řada Galaxy S23 dostává důležitou aktualizaci, která významně vylepšuje fotoaparáty

samsung galaxy s23 aktualizace fotoaparáty

Přibližně před dvěma týdny jsme vás informovali o chystaném updatu pro řadu Galaxy S23, který se nyní začal konečně šířit. Zaměřuje se hlavně na vylepšení fotoaparátů, ale přináší také důležité opravy.

Jihokorejský gigant si pohrál s algoritmem automatického ostření a nově bude možné si zvolit ze dvou nastavení. To nové se stane výchozím a upřednostní rychlost před ostřením, avšak původní nastavení si bude možné zachovat v nastavení fotoaparátu. Samsung tedy reaguje na kritiku a zrychluje focení u svých vlajkových telefonů. Otázkou je, jak moc to bude ovlivňovat kvalitu výsledných fotografií. V neposlední řadě firma opravila také stabilitu u Full HD/60FPS videa.

samsung galaxy s23 aktualizace

Mimo to by se měla opravit také chyba, která způsoboval pád aplikace Fotoaparát po rychlém přiblížení scény. V tuto chvíli se aktualizace šíří v Jižní Koreji a dá se očekávat, že ji během několika dní uvolní i pro Evropu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Už jste dostali novou aktualizaci?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)