Instalujte: Řada Galaxy S22 dostává i v ČR One UI 5 a Android 13. Známe všechny změny

Samsung Galaxy S22 One UI 5.0 Android 13 update aktualizace ČR

Konečně se dočkali. Majitelé posledních vlajkových Samsung telefonů Galaxy S22 již oficiálně mohou instalovat update na nejnovější prostředí One UI 5.0, v rámci kterého je schovaný poslední Android 13. Zprávy o běžné OTA aktualizaci jsou zaznamenávány jak v zahraničí, tak už i v ČR (přímo u telefonů z tuzemské distribuce). Hned první vlna se přitom týká všech tří modelů z této série. Tedy Galaxy S22, Galaxy S22+ a Galaxy S22 Ultra.

Nový systém obalený do nové nadstavby přinesou do telefonů a tabletů značky Samsung několik vizuálních i funkčních novinek. Téměř třígigabajtový instalační balíček nese označení S908BXXU2BVJA. Níže najdete galerii s kompletním českým seznamem prováděných změn. Za snímky děkujeme Kubovi Danajovi. Někteří uživatelé hlásí například i vyřešení různých problémů. Třeba s datovým připojením.

Po měsících poměrně dlouhého beta testování vyrazily ONE UI 5.0 a Android 13 do prvních Samsung telefonů naostro v Evropě a Asii. Po updatu řady Galaxy S22 by měly nastat aktualizace přístrojů Galaxy S21, Galaxy Z Fold4 a Galaxy Z Flip4. Telefony Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3, Galaxy Note20 a Note20 Ultra současně mají již pár dní možnost ONE UI 5 testovat v rámci beta programu. Na kompletním seznamu mobilů, kterých se má údajně update týkat ještě letos, je rovněž Galaxy A53.

Už instalujete? Co říkáte na změny?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)