Další tři Samsung telefony mohou testovat One UI 5.0

One UI 5.0 beta Z Fold3 Z Flip3 Note20

Společnost Samsung nedávno na své vývojářské konferenci SDC22 (Samsung Developer Conference) k radosti mnohých uživatelů oznámila, kdy se dočkají vydání ostré verze nadstavby One UI 5.0 a v ní obsaženého systému Android 13. Již víme, že se tak stane ještě v říjnu. Tedy minimálně v případě poslední vlajkové řady Galaxy S22. Zatímco tyto mobily již mají přístup k plné verzi “za rohem” a brzy se k ní přidají třeba i telefony Galaxy S21, Galaxy Z Fold4 a Galaxy Z Flip4, Samsung oznámil otevření beta programu pro některé starší modely.

One UI 5.0 beta mohou nyní oficiálně okusit telefony Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3, Galaxy Note20 a Note20 Ultra. Dva starší ohebné telefony a dva zástupci zatím poslední generace “noutů” mohou zatím testovat nové prostředí v USA a v Koreji. Dá se ovšem předpokládat, že postupné rozšíření minimálně do Německa (a oklikou tedy i do ČR, při troše snahy) nebude dlouho trvat.

Jak jste spokojení s One UI ve vašem mobilu?

Zdroj: GSMA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)