Samsung prý pohřbí další sérii mobilů. Bude vám chybět?

Samsung Galaxy S22 FE Fan Edition nebude Sammobile

Už jste rozdýchali, že Samsung oficiálně ukončil výrobu populární mobilní série Note a její nejznámější prvky vtiskl řadě S? Tak se asi připravte na další vítr v oblasti vlajkových telefonů této značky. Podle informací serveru SamMobile se korejský gigant rozhodl ukončit produkci mobilů z “fanouškovské” edice FE. A to po pouhých dvou letech, kdy ji na trh přivedl v podobě oblíbeného modelu Galaxy S20 FE. Následně se objevila také “jednadvacítka” a ohlasy na ni také rozhodně nebyly špatné, nicméně Galaxy S22 FE se dost možná nedočkáme.

Důvodů pro ukončení této série (resp. edice) by mohlo být v tuto chvíli několik. Jedním z nich by mohl být trvající nedostatek čipů, který také způsobil, že telefon Galaxy S21 FE nedorazil na podzim roku 2021, ale až letos v lednu. O pár týdnů pozdější uvedení nové řady Galaxy S22 usazení “fanouškovského” telefonu na trhu jistě moc nepomohlo. Zvěsti, že Samsung svou Fan Edition skutečně odepíše, podporují i dosavadní (ne)aktivity výrobce.

Modelové označení SM-S900, které by mělo zastupovat právě Galaxy S22 FE, prý ještě v databázi zařízení vůbec nefiguruje. V případě modelu Galaxy S21 FE už přitom v červnu unikaly rendery a specifikace.

Jak jste doposud vnímali sérii FE?

Zdroj: Sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)