Samsung Galaxy S20 FE kompletně odhalen na detailních fotografiích. Vypadá skvěle

nový telefon samsung snapdragon 865

Samsung Galaxy S20 FE byl kompletně odhalen na detailních fotografiích. Postaral se o to leaker @jimmyispromo, který v minulosti zveřejnil i jiné Samsung telefony. Podařilo se mu získat variantu Cloud Navy, která vypadá opravdu skvěle a zároveň tak potvrdil řadu spekulací.

Galaxy S20 FE kompletně odhalen

Co se týče velikosti, Galaxy S20 FE se nachází mezi Galaxy S20 a Galaxy S20 Plus. Nabízí 6,5″ AMOLED panel s obnovovací frekvencí 120 Hz. Průstřel se tradičně nachází uprostřed a ukrývá se v něm 32 megapixelová kamerka. Na zádech pak nalezneme modul podobný tomu z Galaxy Note 20. Ten nabízí 12 megapixelový hlavní snímač, 8 megapixelový teleobjektvi s 3x optickým zoomem a 12 megapixelovou ultraširkoúhlou čočku.

O výdrž se pak stará 4 500 mAh baterie. V 5G verzi telefonu bude tikat Snapdragon 865, v LTE variantě pak Exynos 990. Můžeme počítat s Androidem 11 a One UI 2.5. Telefon bude uveden na trh již 23. září a v Evropě by měl stát 700 EUR.

Přemýšlíte o koupi Galaxy S20 FE?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)