Samsung začal v tichosti nabízet levnější Galaxy S20 FE 2022

Samsung Galaxy S20 FE 2022

Zatímco se již po celém světě několik týdnů prodávají nejnovější mobily z vlajkové řady Galaxy S22 a posledním pojítkem s předchozí sérií je pár měsíců starý “fanouškovský” model Galaxy S21 FE, korejský Samsung začal velmi překvapivě a v tichosti prodávat na domácím trhu ještě starší Galaxy S20 FE s označením 2022. Umístění tohoto modelu do obchodů nebylo nijak oficiálně oznámeno, nicméně jedná se o úplně stejný telefon jako před téměř dvěma roky. Včetně procesoru Snapdragon 865.

galaxy s20 fe

Jediným rozdílem je snížená cena a vynechání AKG sluchátek z balení. Nicméně špunty jsou zákazníkům až do konce dubna nabízeny k telefonům zdarma, takže jde ve skutečnosti o zvýhodněnou nabídku na sadu, která se globálně prodávala od září 2020. Doprodávaný Samsung Galaxy S20 FE 2022 stojí v Koreji v přespočtu cca 12 800 Kč a je dostupný v barevných variantách Cloud White, Cloud Lavender a Cloud Navy.

O dostupnosti této verze v jiných zemích zatím nepadla zmínka, ale byli bychom překvapení, kdyby k tomu skutečně došlo. Je dost možné, že se Samsung na domácím trhu snaží zbavit skladových zásob starších modelů.

Koupili byste si dnes Galaxy S20 FE 2022 za tuto cenu?

Zdroj: GSMA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)