Samsung Galaxy S20 FE se začíná prodávat v Česku. Ceny příjemně překvapí

Samsung začíná prodávat v Česku Galaxy S20 FE_

Společnost Samsung začíná v pátek 2. října v Česku prodávat telefon Galaxy S20 FE. Jedná se o jeden z nejočekávanějších telefonů posledních měsíců a tak se dá čekat, že půjde rychle na odbyt. Kromě skvělé výbavy totiž nabídnou telefony hodně zajímavé ceny.

Samsung Galaxy S20 FE se začíná prodávat v Česku

A co vůbec od nových telefonů čekat? Existují hned tři varianty, přičemž se liší pouze v použitém čipsetu a paměťových verzích. Přední stranu telefonu pokrývá 6,5″ Infinity-O AMOLED displej s Full HD + rozlišením a obnovovací frekvencí 120 Hz, podporou HDR10 + a čtečkou otisků prstů. Uprostřed se nachází průstřel, kde se nachází 32 megapixelová selfie kamerka.

samsung galaxy s20 fe oficiálně

Telefon nabídne kromě parádního displeje také ucházející fotoaparáty. Hlavní snímač má rozlišení 12 megapixelů a jedná se o stejný snímač jako v případě klasické Galaxy S20. Sekunduje mu 12 megapixelový ultraširokoúhlý senzor a 8 megapixelový teleobjektiv, který nabídne 3x optický zoom a 30x digitální.

Jak jsme již zmínili, telefon je k dispozici ve 4G a 5G variantě. V 5G verzi se o výkon stará čipset Snapdragon 865 Plus a 8 GB RAM, což je trochu překvapení jelikož všichni čekali standardní verzi tohoto čipsetu. Varianta s LTE připojením se bude muset spokojit s Exynosem 990 a 6 GB RAM. Základní varianta vyjde na 16 999 Kč, 5G verze se Snapdragonem pak na 19 999 Kč a pokud byste chtěli vyšší kapacitu úložiště, připravte si 21 799 Kč.

Jak se vám líbí nový Galaxy S20 FE?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)