TOPlist

Máme další podrobnosti o prstenu Galaxy Ring! Bude prý k dispozici ve třech verzích

chytrý prsten
  • Samsung na konferenci Galaxy Unpacked nalákal na chytrý prsten Galaxy Ring
  • Prezentace však trvala jen několik desítek vteřin, podrobnosti zatím neznáme
  • Analytik Avi Greengart měl však přístup k prototypu a podělil se s námi o pár detailů

Po vzoru Applu představil Samsung na své akci Galaxy Unpacked, kde měla hlavní slovo řada Galaxy S24, také „one more thing“. Tou onou věcí byl chytrý prsten Galaxy Ring, o němž se spekulovalo už delší dobu, avšak jeho prezentace trvala jen pár desítek vteřin. Na plnohodnotné představení si budeme muset ještě počkat, s nejvyšší pravděpodobností na něj dojde ale ještě letos. Nejčastěji je skloňován srpen, kdy nám jihokorejská společnost odhalí také nové hodinky Galaxy Watch 7 a další generaci ohebných telefonů. Analytik Avi Greengart se s námi však nyní podělil o další detaily.

Greengart tvrdí, že měl přístup k prototypu prstenu Galaxy Ring. Ze jeho zkušeností vyplývá, že je prsten nezvykle lehký a je k dispozici v několika velikostech, což dává smysl. Údajně bude k dispozici ve třech variantách (osobně bych si vsadil na to, že jednou z nich bude titanové provedení) a na trh by se měl dostat ještě v roce 2024, což koresponduje s předchozími úniky.

samsung galaxy ring

Chytrý prsten bude umět měřit samozřejmě srdeční tep, ale také SpO2, stres nebo spánek. Právě pro sledování spánku je takový gadget jako dělaný, jelikož poskytuje v rámci běžného chytrého příslušenství jednoznačně nejpřesnější výsledky. Otázkou zůstává cena. Samsung je totiž prvním velkým výrobcem s vlastním prstenem, zároveň však prodává chytré hodinky, které jsou (v základní verzi) poměrně dostupné.

Koupili byste si chytrý prsten od Samsungu?

Zdroj: Threads

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)