TOPlist

Samsung Galaxy Note 9 poodhalen: Kdy vyjde a jaká bude cena?

samsung galaxy note 9 cena datum vydani

Sice jsme se sotva dočkali prodeje Samsung Galaxy S9, ale trh s telefony nečeká. Dnes jsme se dočkali prvních informací ohledně podzimního vlajkového modelu. Únik informací se týká baterie, displeje, ale také spekulací, kdy vyjde Samsung Galaxy Note 9.

Kdy vyjde Samsung Galaxy Note 9? Kvůli Galaxy S9 údajně dříve

Konkurence Samsungu nespí, například u baterií už můžeme vídat, že společnosti jako Xiaomi nebo Huawei dávají do TOP telefonů baterie o kapacitě 4 000 mAh. U modelu Huawei P20 Pro to šlo hodně poznat, kdy jsme výdrž hodně chválili. U Samsung telefonů to není s výdrží nějak dobré. Jedním z důvodů je i menší kapacita baterie, kterou Samsung nechce moc tlačit. Stačí si vzpomenout na fiasko s Galaxy Note 7.

galaxy note 9 kdy vyjde telefon samsung

Nyní ale informace z Koreje tvrdí, že Samsung Galaxy Note9 vyjde s baterií o kapacitě 4 000 mAh. Tím by se posunul oproti předchůdci z roku 2017 o pořádný kus dopředu. Galaxy Note 8 měl baterii o kapacitě 3 300 mAh. Dále by měla novinka obdržet displej o velikosti 6,4″, což je o 0,1″ více. Mělo by jít o Infinity Display 2.0.

Rovněž se očekává, že tělo telefonu bude vyrobeno z kvalitnějších materiálů, podobně jako tomu bylo u Galaxy S9. Informace o čtečce otisků prstů v displeji jsou zatím 50:50. Zatím nebylo nic potvrzeno ani vyvráceno. V nejhorším případě se objeví opět na zadní straně. O výkon se bude starat Exynos 9810 nebo Snapdragon 845. Tyto čipsety doplní 6GB RAM a 128 GB vnitřní paměti.

[aps_product_sz id=“490024″]

Kdy vyjde Samsung Galaxy Note 9? Informace ze zahraničí hovoří o tom, že se na trhu objeví dříve. A to z toho důvodu, že prodeje Galaxy S9 nejsou tak perfektní, jak si korejská společnost představovala. Samsung Galaxy Note 8 byl představen na konci srpna. Novinka by se mohla objevit o pár týdnů dříve. Cena Galaxy Note 9 by se neměla výrazně změnit, pořád se bude pohybovat kolem částky 27 tisíc Kč.

Těšíte se na telefon Samsung Galaxy Note 9?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)