Samsung Galaxy Buds2 a Live dostávají vychytávku z Pro verze

Samsung Galaxy Buds2 Galaxy Buds Live 360 Audio update aktualizace sluchátka

Když vloni Samsung uvedl na trh svá zatím nejlepší bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Pro, představil společně s nimi také nový standard jménem 360 Audio se základy u technologie Dolby Head Tracking. Funkce, která má u ostatních značek nejednoho přímého konkurenta, se stará o ladění prostorového zvuku na základě pohybu hlavou s nasazenými špunty. Tato audio vychytávka teď v rámci několika vln aktualizací míří i do jiných modelů Samsung sluchátek.

Funkci dostávají konkrétně varianty Samsung Galaxy Buds2 a Galaxy Buds Live, tedy zatím nejnovější model a současně starší sluchátka s netradiční “fazolovou” konstrukcí. Díky 360 Audio mohou po updatu i tato sluchátka nabídnout perfektní vysílání zvuku vždy přímo od zdroje bezdrátového signálu, i když nositel pootočí hlavu jiným směrem.

Samsung Galaxy Buds2 Galaxy Buds Live 360 Audio update aktualizace

V případě Galaxy Buds2 je aktualizační balíček označen R177XXU0AVC8, u Galaxy Buds Live je to R180XXU0AVC2. Update zabírá asi tři megabajty a kromě zmíněné novinky přináší také lepší kvalitu hovorů nebo stabilnější Bluetooth připojení.

Která Samsung sluchátka máte vyzkoušená?

Zdroj: GSMA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)