Samsung Galaxy Buds: Nová bezdrátová sluchátka v prvních detailech

samsung galaxy buds sluchatka render

Na akci Samsungu uvidíme hned několik novinek. Mezi nimi i nová bezdrátová sluchátka Galaxy Buds. Poprvé jsme se o nich dozvěděli ze screenshotu, který odhaloval reverzní bezdrátové nabíjení Galaxy S10. Nyní jsme se dočkali další detailů. A to včetně detailnějších záběrů na samotný produkt. Co můžeme od Samsungu čekat? Půjde o konkurenci Apple Airpods?

Bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds jsou nástupcem Icon X: Novinek je hned několik

První zajímavá informace, kterou jsme se o těchto sluchátkách dozvěděli je to, že bude podporovat bezdrátové nabíjení přes Qi. Respektive krabička sluchátek se takto bude nabíjet. Poté bude stačit zapnout na Samsung Galaxy S10 funkci reverzního nabíjení a můžete si na cestách dobít sluchátka z baterie telefonu.

samsung galaxy buds bezdrátová sluchátka

Samotná krabička má kapacitu baterie 252 mAh. Sluchátka pak 58 mAh. To je poměrně málo, pokud si to srovnáme s Gear IconX (2018), které mají 82 mAh a pouzdro s kapacitou baterie 340 mAh. Sluchátka dokážou přehrávat hudbu i bez toho, abyste je měli propojené s telefonem. Hudbu si můžete uložit do vnitřní paměti. Přesněji má mít 8 GB. Vylepšila se také konektivita. Nově mají fungovat na Bluetooth 5.0. Splňují IP certifikaci IPX2, takže v podstatě odolají potu, nebo kapající vodě.

Samsung-Galaxy-Buds-S10

Spekuluje se nad tím, že Samsung nabídne sluchátka zdarma k předobjednávkám Samsung Galaxy S10. To se ale může lišit region od regionu. K dispozici budou sluchátka samostatně v březnu 2019 ve dvou barevných kombinacích – bílé a černé.

Svět Androida bude při představení v San Francisku

Jak už jste si možná všimli na sociálních sítích. Na představení Samsung Galaxy S10, ohebného telefonu a dalších novinek včetně těchto sluchátek vyrážíme také. Těšit se můžete na velké množství obsahu, a to i ze zákulisí. Plánujete pro vás i vlogy, detailní videa produktů, první pohledy i mnoho fotografií. Poté se ihned přesouváme do Barcelony na veletrh MWC 2019, odkud pro vás budeme připravovat obsah v podobné formě. Konec února tak bude opravdu nabitý.

Několik příkladů toho, co pro vás chystáme na Svět Androida ve spojení s představením Samsung novinek

  • První dojmy přímo z akce v San Francisku
  • Velké množství fotografií, a to včetně nahlédnutí do zákulisí
  • Videa se žhavými novinkami, i porovnáním s ostatními modely
  • První testy fotoaparátu a srovnání s konkurencí
  • Testy výkonu
  • Vlog přímo z USA
  • V případě zájmu čtenářů i živý přenos, kde vám zodpovíme všechny otázky

Samsung Galaxy S10 je za rohem – dostali jsme pozvánku

Samsung Galaxy S10 je za rohem - dostali jsme pozvánku

Jak se vám líbí bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)