Jeden z nejoblíbenějších Samsungů v ČR dostává One UI 5.1

samsung galaxy a52s 5g

Přestože byla nadstavba One UI 5.1 od Samsungu představena teprve před měsícem při představování řady Galaxy S23 se v současné chvíli vyskytuje na hromadě dalších telefonů. Nyní aktualizace zamířila také na jeden z nejprodávanějších telefonů v ČR – Samsung Galaxy A52s 5G.

V tuto chvíli je dostupná v Jižní Koreji, avšak pokud nenastanou žádné závažné komplikace, dostane se během několika dní i k nám do Evropy. Má označení A528NKSU2EWB4 a kromě novinek, které jsou s One UI 5.1 se můžeme spolehnout také na únorové bezpečnostní záplaty. Pokud tedy telefon máte, zkuste v Nastavení > Aktualizace softwaru zkontrolovat, zda nemáte aktualizaci dostanou už teď.

Samsung Galaxy A52s byl uveden na trh v roce 2021 a jihokorejská firma se zaručila za tři hlavní aktualizace Androidu. Znamená to, že se tedy dočká ještě Androidu 14.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Už máte One UI 5.1 ve svém mobilu?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)