Samsung v Česku konečně vydává aktualizaci na Android 9 Pie pro Galaxy S8 a Galaxy S8+

samsung galaxy s8 android 9 pie aktualizace

Už na konci února vydal Samsung v zahraničí aktualizaci na Android 9 Pie pro Galaxy S8 a Galaxy S8+. Od včerejšího dne se konečně dostalo i na Českou republiku. Dostupnost aktualizace nám hlásilo hned několik čtenářů, kterým tímto děkujeme. Kromě aktualizace na novou verzi systému Android, se dostalo i na novou nadstavbu Samsung One UI.

Samsung v Česku vydává Android 9 Pie pro Galaxy S8 a Galaxy S8+

Nejprve aktualizaci obdrželi s předstihem v Německu ještě v únoru. A to i když Samsung dříve oznámil, že aktualizace bude připravená v březnu. V Česku museli uživatelé pár dní počkat, ale stále korejská společnost splnila to, co předtím slíbila. Samozřejmě také platí to, že se nemusí hned v těchto dnech dostat na všechny majitele.

Aktualizace se uvolňuje postupně ve vlnách. Zároveň na ně může mít vliv i to, odkud jste je koupili. Například verze od operátorů můžou být opožděné. Aktualizace má velikost 1 610 MB, takže rozhodně doporučujeme stahovat přes Wi-Fi. Rovnou má úroveň zabezpečení 1. února 2019. A jak můžete i ze screenshotů vidět, aktualizace přichází rovnou s novou nadstavbou Samsung One UI, podobně jako má třeba Samsung S10. Zároveň se můžete těšit na novinky z Androidu 9 Pie.

[aps_product_sz id=“431109″]

[aps_product_sz id=“431503″]

Obdrželi jste již na svůj Samsung Galaxy S8 aktualizaci? Jak jste zatím s novou nadstavbou spokojeni?

Za poskytnutí screenshotů děkujeme našemu čtenáři Mariuszovi T.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (29)