Menu

Rychlý tip: Puzzle Time Turner s příběhem si zamilujete

Je pro vás cestování časem, trápení lidské mysli nad hlavolamy a zajímavý příběh lákavou kombinací? Novinka v podobě puzzle Time Turner vás provede obtížnými levely a nabídne i futuristickou zápletku, kterou během postupování skrze náročné skládačky postupně odhalíte. K tomu připojte intuitivní ovládání, jednoduchou grafiku a zábava na dlouhé hodiny je na světě.

Puzzle Time Turner je herní sci-fi novinkou na Google Play

Ačkoli je v žánru klikaček a rychlovek v kombinaci s triviální grafikou přímo záplava titulů, kategorie má velkou výhodu – hry se rychle omrzí, dokončí, či ztratí na popularitě. Proto je u uživatelů na místě častá obměna. Pokud se i vy pídíte po trochu náročnější mozkové zábavě a jednoduché hry jsou vaší doménou, puzzle Time Turner byste neměli minout. Hra, která se dostala až do finále soutěže Microsoftu, konkrétně Microsoft Imagine Cup v Indii, sází na odhalování zajímavého příběhu a procvičování mozkových závitů.

Video hry Time Turner naleznete zde

Hlavní postavou je kostičkový hrdina Qube, který se k životu snaží přivést milovanou osobu. Zápletka je mnohem komplikovanější, v některých situacích si dokonce vzpomenete na graficky živější Monument Valley. Ke všem informacím se však dostanete pouze při postupování v levelech a kapitolách. K dispozici jsou vám 3 kapitoly a 27 zapeklitých levelů. V některých situacích si dokonce vzpomenete na graficky živější Monument Valley. Hru doplňuje tématický soundtrack a prostřihy s příbehem.

The app was not found in the store. :-(

Nezapomeňte vyzkoušet další zajímavé herní tipy:

 

Komentáře

Zdenek1981

Zdenek1981 0

z aplikace
23.9.2016 13:05

Díky za tip.
Dokonce jsem si vzpomnel na Monument Valley

Dufo

z aplikace
23.9.2016 17:15

… hlavně v některých situacích :-)

Spawnie82

Spawnie82 0

z aplikace
23.9.2016 21:00

Monument Valley je dobrá hra, ale osobně jsem byl nadšen z Lifeline.

RSS (komentáře k článku)