Rychlý tip: Místo Pokémon GO zkuste Fitness Space Adventure

Fitness Space Adventure

Ať už je váš názor na šílenství kolem hry Pokémon GO jakýkoli, jedno se virální senzaci upřít nedá – motivuje běžné hráče k prospěšné fyzické aktivitě. Bez dlouhých procházek by se vám nevylíhla vajíčka v inkubátorech a novým motivačním pohonem i stále probíhající “Buddy update”. Na zajímavou gamifikaci chůze před pár lety zaměřil i Walkr: Fitness Space Adventure. V kosmickém dobrodružství se s povedenou grafikou a bez zapnuté GPS také pěkně projdete.

Walkr: Fitness Space Adventure pro fanoušky kosmu a pohybu

Hra rozhodně není žádnou novinkou – v Obchodě play se objevila už v roce 2014 a následující rok posbírala řadu ocenění. I přes důkladné aktualizace, z nichž poslední proběhla teprve před několika dny, však Fitness Space Adventure zůstává poněkud na okraji. To je ovšem škoda – výborná grafika a příběh si přímo říkají o větší úspěch. Princip hry spočívá v objevování velkého zástupu záhadných planet.

Postupně tak budujete svou rozvětvenou galaxii a snažíte se ji zalidnit. Přitom vás čekají i různé mini úkoly, jako například pomoci různým mimozemšťanům k jejich domovům a podobně. Prvek reálného světa přichází v podobě paliva pro vaši raketu – neběží totiž na běžné palivo, pohonem jste vy! Aplikace počítá vaše kroky pomocí přesného krokoměru, který není závislý na GPS a řídí se pohyby zařízení.

Nachozené kroky se vám počítají i při minimalizované aplikaci – můžete tak například hrát Pokémon GO a rovnou sbírat i cennou energii pro Fitness Space Adventure. Hra vás zároveň uvědomí o spálených kaloriích a doporučí denní dávku pohybu. Zkrátka opravdové fitness vesmírné dobrodružství!

Dáte zajímavé vesmírné hříčce šanci?

Walkr: Fitness Space Adventure
Walkr: Fitness Space Adventure

Další rychlé tipy na super Android hry:

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)