Rychlý tip: Brick Game z devadesátek věrohodně na Androidu

svet androida brick game hra

Jste dítě devadesátek a počátků nového milénia? Pak si jistě pamatujete na jednoduchou a levnou “konzoli” s názvem Brick Game, kterou jste mohli koupit na každém kroku v různých barevných variacích, velikostech i značek. Triviální handheld na baterky s maličkým displejem je možná minulostí – nahradit ho však dokáže moderní smartphone. Bezplatná hra s názvem Brick Game je věrohodnou kopií a dýchne na vás autentickou nostalgií.

Hra Brick Game vám věrohodně připomene dětská léta

Typické zvuky, tradiční tlačítka, jednoduchá grafika, podobné a přesto rozdílné originální hry – to vše má hra Brick Game v malíku. Její název není shodný s označením pro dětskou konzoli pro nic za nic, vývojáři si na algoritmech a celkovém vzhledu dali vskutku záležet. V aplikaci naleznete celkem šest her, pečlivě okopírovaných do posledního detailu. Potěšujícím sociálním aspektem je online skóre, které si můžete porovnat s ostatními hráči.

Tip

Pokud nechcete vidět při hraní reklamy, vypněte si wifi a mobilní data.

Kromě horního panelu s reklamou je design téměř totožný s některými typy zapomenutých konzolí na baterky. Hra funguje spolehlivě a v konkurenci na Google Play si ve velikosti a počtu reklam vede nejlépe.

Vlastnili jste v dětství jednoduchý handheld?

Brick Game
Brick Game

Další rychlé tipy na super Android hry:

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)