Skvělá strategie Rome: Total War – Alexander přichází na Android

Rome Total War – Alexander titul

Vývojářské studio Feral Interactive začínáme mít opravdu rádi a to nejen proto, že nám na obrazovky našich smartphonů přineslo vydařenou budovatelskou strategii Tropico a aktuálně pracuje na portu závodní hry GRID: Autosport. Na svém kontě mají také velmi povedený port skvělé strategie Rome: Total War a jejího rozšíření Barbarian Invasion. Nyní přichází na řadu další rozšíření této série s podtitulem Alexander.

Ve stopách Alexandra Velikého

Jak už název hry napovídá, Rome: Total War – Alexander se točí okolo slavného tažení Alexandra Velikého. Oproti předešlému rozšíření, Barbarian Invasion, tak do hry přináší nejen nové jednotky a úpravy mapy. Těšit se můžeme na kampaň mapující právě kroky tohoto slaveného vojevůdce. Pod svým velením můžete mít přes padesát druhů jednotek, se kterými budete bojovat na rozličných mapách se střídáním dne a noci. Herní styl typický pro tituly této série však zůstal zachován. Těšit se tak můžeme na tahovou strategii plnou budování, verbování jednotek, přesunu obřích armád i diplomacie. To vše pak zdobí velké bitvy v reálném čase, kde hráč může prokázat své taktické dovednosti.

ROME: Total War – Alexander coming to iPhone and Android October 24th

ROME: Total War – Alexander coming to iPhone and Android October 24th

Hra Rome: Total War – Alexander bude dostupná od 24.října a opět se bude jednat o placený titul bez mikrotransakcí. Cenu lze očekávat podobnou jako u předešlého rozšíření Barbarian Invasion – tedy 150 Kč. Pokud nechcete na vydání zapomenout, můžete se již nyní předběžně registrovat na Google Play.

ROME: Total War - Alexander
ROME: Total War - Alexander

Rome: Total War – Alexander na Adroid má být optimalizována jen pro několik vybraných zařízení, jejichž seznam si můžete prohlédnout na stránce hry v Google Play. S velkou pravděpodobností však poběží na daleko širším spektru smartphonů, stejně jako u předešlých titulů Feral Interactive.

Zahrajete si Rome: Total War – Alexander na svém Androidu?

 

zdroj: TZ

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)