Oblíbená strategie ROME: Total War je téměř tady. Na jakých telefonech si zahrajete?

rome total war android datum vydani

Vývojáři z Feral Interactive oznámili datum vydání Android verze herní strategie ROME: Total War, která před lety oslnila na PC a v minulých letech i na iOS. Nedávno jsme se dozvěděli o tom, že se chystá i Android verze tohoto produktu a dnes už konečně víme i přesné datum vydání. Na Android vyjde 19. prosince. Vývojáři rovněž zveřejnili seznam oficiálně podporovaných zařízení. Těch není zrovna mnoho.

Android verze oblíbené strategie ROME: Total War vychází již za týden

Nejedná se jen o jednoduchý port PC verze. Kompletně se upravilo uživatelské rozhraní a ovládání, aby se tak podporovaly dotykové displeje telefonů a tabletů. Odhalila se také cena produktu. V Evropě se za tuto hru bude platit 10,99 eur, v přepočtu tedy cca 289 Kč. Za tuto částku dostanete kompletní hru, bez reklam a také bez dodatečných nákupů.

ROME: Total War — Coming to Android

ROME: Total War — Coming to Android

Vzhledem k tomu, že ovládáte stovky až tisíce jednotek na mapě, je lepší zařízení s větší obrazovkou a zároveň i výkonnější zařízení. Na to upozorňovali vývojáři i při prvotním odhalení. Nyní jsme se dozvěděli detailnější informace. Hra bude z počátku optimalizována pro celkem 28 zařízení. Jejich seznam naleznete v obrázku níže. Zajímavé je to, že se v seznamu nachází i Compact verze Sony Xperia telefonu, která má jeden z nejmenších displejů na trhu u prémiových telefonů rome total war podporovana zarizeni

Pokud se vaše zařízení na seznamu nenachází, tak to neznamená, že si nezahrajete. Vývojáři doporučují minimálně Android 7 Nougat, 3GB paměť RAM a procesor Snapdragon 810, Kirin 950, Exynos 8890 nebo Helio P20. Brzy se můžete těšit i na naše zkušenosti s touto hrou.

Těšíte se na Android verzi ROME: Total War?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)