Reproduktor Home od Googlu začíná zaostávat. S telefonem dokážete více

reproduktor Home

Už to bude více než půl roku, co Google představil svůj chytrý reproduktor Home. Jedná se o přímou konkurenci Alexy od Amazonu. Jenže zatím tomu něco chybí, třeba podpora některých základních příkazů Google Assistant.

Chytrý reproduktor Home začíná zaostávat

Lidé si pomalu začínají uvědomovat, že Google Home nemusí být přeci jen ta revoluce, kterou Google ukazoval na videích. Ano, na jednu stranu vše funguje, kvalita reproduktoru je na jedničku, akorát Google trochu zaspal s aktualizacemi a přidáváním nových funkcí. Velmi dobře a vtipně to nyní ukazuje jedno krátké video Rona Amadeoa ze serveru Ars Technica.

Zatímco reproduktor Home nedokáže vytvořit připomínku, Google Assistant na telefonu jej bez problému pochopí a připomínku ohledně praní prádla vytvoří. Opět se tak dostává na oblíbené slovo u Googlu, kterým je fragmentace, kdy v podstatě stejná technologie funguje na dvou zařízeních úplně jinak. Navíc s tím, jak se nyní začíná Google Assistant dostávat do většiny telefonů, tak Google Home bude ztrácet více a uškodí to jen Googlu na prodejích.

Google Home

Google Home

8.0
  • Rozměry 96,4 x 142,8 mm
  • Hmotnost 477 g
  • Konektivita Wi-Fi
  • Baterie -
  • Představení na trh -

Myslíte si, že se vůbec vyplatí koupě Google Home?

Zdroj: phandroid.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek