TOPlist

RED Hydrogen: První uživatelské fotografie venku. Koná se slibovaná revoluce?

RED Hydrogen

RED – tradiční výrobce kamerové techniky se před rokem rozhodl vstoupit na trh s chytrými telefony. A rozhodně neměl malé ambice. Velkým tahákem měl být jeho revoluční fotoaparát. Splní RED Hydrogen svoje sliby? Posuďte sami – první uživatelské fotografie jsou venku!

Telefon Red Hydrogen fotí skvěle. Jde však o revoluční posun? Posuďte sami!

Jedna skutečnost REDu nelze upřít – jeho telefon sice nevypadá zrovna dvakrát krásně, ale z pohledu fandy nových technologií se jedná o neuvěřitelně atraktivní přístroj. Oficiální specifikace RED Hydrogen zatím známy nejsou, avšak spekuluje se o starším Snapdragon 835 s 6GB ram. To doplněné o holografický displej a prý revoluční fotoaparát vlastního návrhu. Nejde zde o tvrzení no-name firmy bez zkušeností. Naopak – RED je zavedený výrobce profesionální filmové techniky, která se používá i u hollywoodských blockbusterů.

Fotoaparát bude čistě vlastní výroby, která probíhá v americké Kalifornii. Zřejmě i kvůli tomu je telefon o něco dražší. V předobjednávkách byl základní model z hliníku naceněn na 1 195 dolarů (cca 32 500 Kč s DPH). Druhá verze s tělem z titanu stála dokonce 1595 dolarů (cca 43 200 Kč s DPH).

Telefon by se měl sice předplatitelům začít odesílat až za několik dní, přesto se fotografie od prvních šťastlivců už objevují na sociálních sítích. Několik z nich vám přinášíme níže. Díky tomu, že jde o fotografie samotných uživatelů, tak by měla jejich výpovědní hodnota o výsledné kvalitě být vyšší, než když fotografie zajistí samo marketingové oddělení. Na nic dalšího už nečekejte a mrkněte se na přiložené fotografie výše. Splní RED Hydrogen svá vysoká očekávání?

Jak se vám fotografie líbí? Označili byste je za revoluční?

Zdroje: androidauthority.com, instagram.com (1, 2, 3, 4)

Jiří Řáha
O Autorovi - Jiří Řáha

Mým první telefonem byl, dnes již pravěký, Ericsson r310s s obrovskou anténou ve tvaru žraločí ploutve na vrchu zařízení. Následovala téměř dekáda telefonů od Nokie.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)