Cena špičkové kapesní konzole Razer Edge 5G už není tajemstvím

razer edge 5g

Na konci října nám na akci MWC v Las Vegas poodhalila společnost Razer handheldovou konzoli Razer Edge 5G a nyní jsme se dočkali plnohodnotného uvedení, kde byla mimo jiné zmíněná také cena a dostupnost.

Na akci RazerCon 2022 firma zopakovala specifikace, které jsou pochopitelně špičkové. Přední straně dominuje 6,8palcový AMOLED panel se 144Hz obnovovací frekvencí a Full HD rozlišením. Pod kapotou tiká čipset Qualcomm Snapdragon G3x Gen1 v kombinaci s 8 GB RAM typu LPDDR5. Výdrž má na starost 5000mAh baterie a hry si uložíte na 128GB úložiště typu UFS 3.1, avšak nechybí možnost rozšíření skrz microSD slot.

Razer Edge | Ultimate Android Gaming Handheld

Razer Edge | Ultimate Android Gaming Handheld

Systémem pak bude samozřejmě Android 12 a z konektivity stojí za vypíchnutí Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2, ale i podpora 5G sítí. Ke konzoli dostanete zdarma ovladač Razer Kishi V2 Pro, který se kromě haptické odezvy může pochlubit také audio jackem. Firma si konzoli cení na 399 dolarů, což je asi 10 000 korun. K dispozici bude od ledna příštího roku.

Jak se vám líbí nová konzole Razer?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)