První spekulace o Samsung Galaxy Note 10: Větší displej s průstřelem a 4 fotoaparáty na zadní straně

samsung galaxy note 10 fotoaparaty spekulace

Zatímco Samsung Galaxy S10 se ještě nezačal oficiálně prodávat, korejská společnost už pracuje na dalším prémiovém telefonu Samsung Galaxy Note 10. Server Sammobile nyní přinesl první informace k tomu, čeho se dočkáme na konci léta 2019, kdy by se měl telefon představit.

Samsung Galaxy Note 10 bude mít možná i jiný název

Už v minulém roce se spekulovalo nad tím, že řada telefonů Galaxy Note bude ohrožena, protože klasické Galaxy S telefony jsou už velikostně téměř identické jako Note. Například Samsung Galaxy S10+ (recenze) už má identickou velikost displeje a velikostně je jen o pár milimetrů menší. Jedinou větší výhodou řady Note je tak hlavně stylus S Pen. Server Sammobile tvrdí, že v tuto chvíli není jasné, jestli uvidíme telefon pod názvem Note 10, Samsung stále přemýšlí o rebrandu.

samsung galaxy note 9 unpacked event

Každopádně už nyní známé kódové označení telefonu. A to je SM-975F. Podobně jako 5G verze Galaxy S10, bude mít i Note 10 rovnou čtyři hlavní fotoaparáty na zadní straně. Chybět by neměla ani speciální verze s podporou 5G sítí. Očekávat se dá také zvětšení displeje. A to díky minimálním rámečkům a průstřelu.

Jako novou funkci byste rádi viděli u Samsung Galaxy Note 10?

Zdroj: sammobile.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)