První snímky ohebného telefonu Huawei: Oficiálního představení se dočkáme ještě v únoru

ohebny telefon huawei

O ohebném telefonu od společnosti Huawei se moc nemluví i z toho důvodu, že čínská společnost novinku drží “pod pokličkou” a na internet se nedostal žádný pořádný únik informací. Nyní se server LetsGoDigital postaral o rendery, které vytvořil z dostupných informací. Ve výsledku tak máme první pohled na ohebný telefon Huawei.

Ohebný telefon Huawei na nových snímcích připomíná Royole Flexpai

Shodou okolností dnes Huawei oficiálně oznámil datum představení ohebného telefonu. Dočkáme se 24. února ve 14:00 na veletrhu MWC 2019 v Barceloně. Na místě budeme také, takže se můžete těšit na první dojmy přímo z místa odhalení. Kromě toho, že se bude jednat o ohebný telefon, tak bude podporovat i 5G sítě.

ohebny telefon huawei pozvanka predstaveni

Server LetsGoDigital zveřejnil nové rendery tohoto telefonu. Vidět můžeme, že telefon bude mít na rozdíl od ohebného telefonu Samsung pouze jeden displej. Ten se otevírá podobně jako Royole Flexpai, což je první oficiálně představený ohebný telefon. Vidět jsme ho mohli již v minulém roce. Podle informací serveru LetsGoDigital se ohebný telefon od společnosti Huawei dostane na trh v dubnu nebo květnu.

Zajímavé je to také s názvy telefonu. Velice pravděpodobně bude spadat do řady Mate. V uplynulé době si totiž společnost registrovala značky Mate Flex, Mate Flexi, Mate Fold a Mate F. Po hardwarové stránce na tom bude velice podobně jako Huawei Mate 20 Pro.

Jak se vám líbí rendery ohebného telefonu Huawei?

Zdroj: letsgodigital.org

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)