Představení OnePlus 6T je na spadnutí. Předchozí model už se neprodává

oneplus 6t novinky predstaveni

Společnost OnePlus včera na Twitteru hlásila, že se dnes dočkáme velkého odhalení. Mnozí očekávali představení OnePlus 6T. To se ale nestalo. Prozradili pouze datum, kdy se tato novinka oficiálně ukáže, zároveň už se předchozí model OnePlus 6 nedá z oficiálních stránek koupit. Pokud o starší model máte zájem, bude potřeba využít třetí strany, kde již cena naroste.

Představení OnePlus 6T se uskuteční 30. října v New Yorku

Vylepšená verze OnePlus 6 obdrží jednu velkou novinku, ale zároveň o jednu významnou funkci přijde. V první řadě si na novém telefonu všimnete malého výřezu, ve kterém se schovává pouze selfie kamera. Pokud se následně více zaměříte na design telefonu, tak si všimnete, že se nikde nenachází čtečka otisků prstů. OnePlus ji totiž schovalo do displeje.

oneplus 6t oneplus 6

Díky tomu je tak jedná z mála společností s touto funkcí a zařadí se po bok sesterských společností Vivo a Oppo. Zároveň jsme čtečku otisků prstů mohli vidět u speciálních telefonů od Xiaomi a Huawei. Pokud by vám ale odemykání telefonu pomocí displeje nevyhovovalo, nebude chybět možnost skenování obličeje.

oneplus 6t datum predstaveni new york

Bohužel nová technologie má i mínusy. Kvůli čtečce otisků prstů v displeji se podle vyjádření OnePlus nedostalo na 3,5mm audio konektor. I z toho důvodu společnost nedávno představila USB-C sluchátka, případně dříve tento rok bezdrátové OnePlus Bullets.

Těšíte se na OnePlus 6T?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)