Menu

Sluchátka OnePlus Bullets Wireless představena: Asistent, Dash nabíjení a příznivá cena

Ještě předtím než se včera dostalo na oficiální představení OnePlus 6, ukázala tato čínská společnost hodně zajímavá bezdrátová sluchátka. Nazývají se OnePlus Bullets Wireless a vzhledem ke své ceně toho umí poměrně hodně.

OnePlus Bullets Wireless: Kvalitní a cenově dostupná bezdrátová sluchátka?

I když OnePlus 6 má stále ještě 3,5mm audio jack, je jasné, že tomu nebude napořád. Vzhledem k tomu, že společnost OnePlus představila nyní nová bezdrátová sluchátka, už se možná audio konektoru v další generaci telefonů nedočkáme.

Zpátky ale k novým sluchátkům, která mají našlápnuto na to, stát se hitem. Kvalitní přenos audia přes Bluetooth zajišťuje podpora aptX. Pro přenášení jsou vybaveny magnety, kterými je snadno spojíte. Zajímavé, že když to uděláte, tak se automaticky vypnou, takže ihned šetří energii. Když je naopak dáte do uší, tak to sluchátka poznají a začnou automaticky přehrávat poslední skladbu.

Překvapilo také USB-C, což je stále u bezdrátových sluchátek hodně raritní, většina výrobců používá microUSB. I díky použití USB-C se můžou sluchátka nabíjet velmi rychle. Pouhých 10 minut nabíjení nabídne 5 hodin poslechu.

Poslední vychytávkou je podpora Asistenta Google, a to dlouhým stisknutím prostředního tlačítka. Vadit také sluchátkům nebude déšť. Do prodeje se dostanou na začátku června, přesně 5. června. A to za cenu 69 eur, to je v přepočtu cca 1 800 Kč.

Jak se vám líbí bezdrátová sluchátka OnePlus Bullets Wireless?

Zdroj: gsmarena.com

 

Komentáře

Neofox

Neofox 0

17.5.2018 13:14

I když funkce asistenta zní zajímavě, nemyslím, že budou hit. 5h přehrávání za tu cenu není moc. Sám mám sluchátka od Marley, co vydrží 8-9h (podle hlasitosti) a i to se mi někdy zda málo.

Zogoth

zogoth 7

17.5.2018 13:23

Myslím že redaktor mobilního webu by měl být natolik znalý aby chápal že použití konektoru USB C nemá žádnou spojitost s rychlostí nabíjení.

Neis

Neis 0

17.5.2018 17:35

5 hodin je to při 10 minutách nabíjení, plné nabití vydrží 8 hodin,coz je myslím v pohodě..

RSS (komentáře k článku)