Menu

Hledáte hodně levná USB-C sluchátka? Už nemusíte, OnePlus je právě představilo

Levná USB-C sluchátka není zrovna jednoduché sehnat, dokonce i takové Xiaomi, které je známé produkty s nízkou cenou má nejlevnější USB-C sluchátka, která stojí v přepočtu 1 500 Kč. Vše mění jiná čínská společnost. A to OnePlus. Před malou chvílí se představily OnePlus Type-C Bullets, které budou stát stejně, jako 3,5mm verze, v přepočtu pouhých 500 Kč.

Nová USB-C sluchátka také znamenají, že u OnePlus 6T neuvidíme 3,5mm audio konektor

Při představení telefonu OnePlus 6 se dostalo na bezdrátová sluchátka Bullets Wireless. To už byl první náznak toho, že se OnePlus chystá na zrušení 3,5mm audio konektoru. Nyní s příchodem USB-C sluchátek už je to v podstatě potvrzené. OnePlus 6T nebude mít 3,5mm audio konektor, místo toho se bude dát hudba přehrávat přes USB-C nebo právě bezdrátově.

Nová USB-C sluchátka vychází z Bullets V2 a kompletní představení přijde s vydáním OnePlus 6T. Největší zajímavostí na těchto sluchátkách je jejich cena, protože si udrží úplně stejnou, jako u 3,5mm verze. V Evropě budou stát 20 eur, v přepočtu tedy 500 Kč. OnePlus přislíbilo několik vylepšení, jako například vyšší dynamický rozsah, nižší úrovně šumu, nový DAC apod. Sluchátka jsou vyrobena z kovu, podobně jako předchůdce. Představení OnePlus 6T se podle posledních spekulací dočkáme v říjnu, takže čekání už není tak dlouhé.

Těšíte se na levná USB-C sluchátka OnePlus?

Zdroj: phonearena.com

 

Komentáře

MAK

MAK 2

14.9.2018 11:32

nastesti ne ;), Note9 ma stale jacka taze do nej muzu strcit sve stare ineary, ktere beztak budou dlouho hrat lepe jak cokoli s usb c snad krom audeze. Takze zatim zustanu vernej telefonum s jackem, stejne tak ze doma mam na sluchatkaci take jacka ;)

RSS (komentáře k článku)