Pražská Roadshow již v sobotu – co vás čeká a co můžete vyhrát?

Android RoadShow náhled

Pražská zastávka Android Roadshow 2014 se blíží mílovými kroky. Již v sobotu 21.6. se potkáme v Konferenčním Centru U Hájků. Brány se otevírají v 9 hodin ráno. Na co se můžete těšit a co jsme pro vás připravili? Registrace stále probíhá.

ARS logo

Soutěže o hodnotné ceny

Pravidelní návštěvníci Android Roadshow již dobře vědí, že přijít, znamená získat šanci na výhru některé z hodnotných cen. Následující výčet vás přesvědčí, že se rozhodně nejedná o nějaké béčkové telefony. Hlavními výhrami jsou: HTC One M8, Nexus 5 a Acer Liquid Z5. Speciálně pro naše premium uživatele jsme připravili soutěž o očekávanou novinku LG G3.

nexus 5 4

HTC One M8

 Speciálně pro naše premium uživatele jsme připravili soutěž o očekávanou novinku LG G3.

LG G3 Cover

Osahejte si top telefony a další technologické hračky

Android Roadshow už dávno není jen o telefonech. Přinášíme vám stále více vychytávek, které spolupracují s chytrým telefonem a postarají se o vaši zábavu či třeba sekání trávníku. Avšak rozměrově největším exponentem pražské Roadshow bude nejpokročilejší elektromobil na světě Tesla Model S. Tohle superauto s dojezdem přes 450 kilometrů a nečekaně velkým zrychlením z nuly na sto si budete moct prohlédnout a zároveň si poslechnout zajímavou přednášku od jeho majitele.

tesla model s Praha

Dalším kouskem, který vyvolává neutuchající zájem, jsou chytré brýle Google Glass. Jste připraveni na rozšířenou realitu, které tyto brýle vytváří? Jestli jste za námi nedorazili do Alzy, přijďte na Roadshow. Budeme pro vás mít rovnou dva páry, takže se na každého dostane.

Google Glass ico Glass

Pokud patříte k hravým typům, určitě se zastavte u našeho Game Hallu. Nejenže si budete moci zahrát nejnovější hry na nejnovějším HTC One M8, ale k pohrání si budou připravené i neposedné robotické koule Sphero 2.0 a váš oblíbenec AR Drone.

ar-drone-2-2

sphero 2 (1)

Jestli vám na hraní nezbývá čas, třeba protože se staráte o velkou zahradu, sekačky Robomow by vám s tím mohly pomoci. Na pražské Android Roadshow budou k vidění hned dva různé typy. Přijďte si je omkrnout a poptat se na naše zkušenosti z běžného používání.

robomow

Selfie TV a Miss Android Roadshow

Rádi se chlubíme, jak super fanoušky máme. Abyste se mohli svým kamarádům pochlubit také, spustili jsme Selfie TV, která sbírá fotky od vás, návštěvníků, a v reálném čase je ukazuje na obrazovce. Po skončení akce všechny fotky najdete naInstagramu. Ukažte všem, že právě vy jste si vyzkoušeli Google Glass nebo ostatní hi-tech hračky.

Jak se do Selfie TV dostat?

 • Přijďte na AndroidRoadshow 2014.
 • Vyfoťte se a fotku přidejte na Instagram.
 • Nezapomeňte na hashtag #selfietvars.

 Nezapomeňte doma ani svou drahou polovičku. Všechny slečny a paní se mohou zapojit do soutěže Miss Android Roashow.

Android Poradna

Trápí váš telefon nějaké neduhy nebo si s něčím nevíte rady? Zkuste zavítat do naší Android Poradny, kde se vám ti nejlepší z nejlepších pokusí poradit. A pokud bychom náhodou nevěděli? Za zeptání přece nic nedáte.

poradna_sa

 

google-play-android-teacher

Android Shop

Jste fanoušek Androidu nebo ještě lépe Svět Androida? Tak to ukažte a zavítejte do našeho stánku. Najdete tam super polštářky s cool potiskem nebo třeba odznáčky Svět Androida. Pro ty, kteří chtějí mít na Roadshow vzpomínku máme tričko z limitované edice ARS 2014.

Android

Pokud o tričko máte zájem, ale chtěli byste jej zadarmo, i pro vás tu máme způsob, jak ho získat. Stačí, když pozvete svým registračním odkazem 10 svých známých a kamarádů, kteří na akci skutečně (stejně jako vy) dorazí a triko Android Roadshow je vaše.

Android RoadShow 2014 limited

Přednášky o tématech, která vás zajímají

Jako vždy pro vás budou připraveny zajímavé přednášky od odborníků z branže, na kterých se dozvíte spoustu zajímavých informací. Domů tak půjdete s pocitem, že jste se nejen dobře pobavili, ale zároveň získali nové znalosti.

  Roadshow diskuse 2

Spousta stánků

Letos jsme naše stánky tematicky rozdělili podle toho, co na nich najdete. Zajímáte se o sport a chcete žít zdravěji? Navštivte SmartFit. Chybí vám chytrá žárovka či meteostanice do obýváku? Zavítejte do SmartHome. Přehled chytrých hodinek ne vás čeká v hodinářství.

program

10 důvodů, proč přijít na Android RoadShow 2014

 • TOP telefony a příslušenství na jednom místě.
 • Možnost vyzkoušení největšího technologického hitu – Google GLASS.
 • Soutěže o chytré telefony, příslušenství a další úžasné ceny.
 • Spousty zajímavých přednášek a prezentací.
 • Létající droni, robotické koule i jiné vychytávky.
 • Android Chytré Hodinářství – všechny chytré hodinky pohromadě.
 • Game Hall – zahrajte si hru a vyhrajte hlavní cenu.
 • Miss Android RoadShow – soutěž pro dívky o hodnotné ceny.
 • Poradna Svět Androida – nevíte si s něčím rady? Nevadí, poradíme vám.
 • Android Shop – kupte si trička, polštářky, samolepky…

registrace roadshow

 

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)