Známe místo konání pražské Android RoadShow

img_06021

Trochu jsme vás napínali, ale už je to venku. Pražská zastávka Android RoadShow se uskuteční 21. 6. v Kongresovém Centru U Hájků. Registrovat se můžete zde. Kongresové Centrum U Hájků nabízí svým návštěvníkům nejmodernější technické zázemí, které posouvá každou konferenci na vyšší úroveň.

Logo_U hajku_redesign-cz

L-9840

Android RoadShow praha

Jak se dostanu na Android RoadShow?

Kongresové Centrum U Hájků najdete na adrese Na Poříčí 1052/42, v blízkosti metra Florenc či Náměstí Republiky. Přímo před budovou je zastávka tramvají číslo 8, 24, 29 a autobusu 207. 

Na co se můžu těšit?

Kongresové-centrum-u-hajku11

Věcí, na které se můžete těšit, je spousta a každý si najde to své. Ať už vás zajímají čistě mobilní telefony nebo pokukujete po chytrém příslušenství. Na našich tematických stáncích jako je SmartHome, SmartFit nebo Chytré hodinářství, pro vás budou připraveny ty nejnovější technologické hračky.

sphero 2

Pro hráče nesmí chybět koutek GameHall, kde mohou změřit síly ve hraní her, zajezdit si s koulí Sphero nebo si zalétat s AR Dronem. Nebude chybět nejvyspělejší elektromobil Tesla Model S či chytré brýle Google Glass. Po celý den budou zároveň probíhat přednášky. Registraci a další info najdete na stránkách Android Roadshow.

Vyzkoušejte si Google Glass na vlastní kůži!

Na Android RoadShow v Praze společnost LG představí svou vlajkovou loď LG G3 široké veřejnosti. Poprvé máte možnost být součástí jedinečné události, která bývá výsadou pouze novinářů. Neváhejte a registrujte se včas!

LG G3 Cover

registrace roadshow

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikaci Svět Androida

Proč (ne)vypnout aplikaci Svět Androida?

Články Petr Mišák Petr Mišák
6 min. uložit na později

Komentáře (5)