Menu

Známe místo konání pražské Android RoadShow

Trochu jsme vás napínali, ale už je to venku. Pražská zastávka Android RoadShow se uskuteční 21. 6. v Kongresovém Centru U Hájků. Registrovat se můžete zde. Kongresové Centrum U Hájků nabízí svým návštěvníkům nejmodernější technické zázemí, které posouvá každou konferenci na vyšší úroveň.

Logo_U hajku_redesign-cz

L-9840

Android RoadShow praha AndroidRoadshow praha1

Jak se dostanu na Android RoadShow?

Kongresové Centrum U Hájků najdete na adrese Na Poříčí 1052/42, v blízkosti metra Florenc či Náměstí Republiky. Přímo před budovou je zastávka tramvají číslo 8, 24, 29 a autobusu 207. 

Na co se můžu těšit?

Kongresové-centrum-u-hajku11

Věcí, na které se můžete těšit, je spousta a každý si najde to své. Ať už vás zajímají čistě mobilní telefony nebo pokukujete po chytrém příslušenství. Na našich tematických stáncích jako je SmartHome, SmartFit nebo Chytré hodinářství, pro vás budou připraveny ty nejnovější technologické hračky.

sphero 2 drone 1

Pro hráče nesmí chybět koutek GameHall, kde mohou změřit síly ve hraní her, zajezdit si s koulí Sphero nebo si zalétat s AR Dronem. Nebude chybět nejvyspělejší elektromobil Tesla Model S či chytré brýle Google Glass. Po celý den budou zároveň probíhat přednášky. Registraci a další info najdete na stránkách Android Roadshow.

Vyzkoušejte si Google Glass na vlastní kůži! tesla model s cover

Na Android RoadShow v Praze společnost LG představí svou vlajkovou loď LG G3 široké veřejnosti. Poprvé máte možnost být součástí jedinečné události, která bývá výsadou pouze novinářů. Neváhejte a registrujte se včas!

LG G3 Cover

registrace roadshow

 

Komentáře

Mach4

Petr MišákAdministrátor 21

10.6.2014 18:25

Letos to bude fakt velké, máme pro vás připraveno spoustu místa a zajímavých novinek :)

Cleric

z aplikace
10.6.2014 19:20

Já už jsem registrován od chvíli kdy jste zveřejnily datum. Nemohu se dočkat.

Biri

Biri

z aplikace
11.6.2014 0:24

Zdravím, mám dotaz. Jsem registrován, ale možná dorazím s přítelkyní tak mě zajímá, jestli se tam dostaneme oba na ten jeden kód, nebo mám sehnat jeden i pro ni. děkuji

Spartone

11.6.2014 15:29

Moje otázka zná, od kolika do kolika akce bude? Já abych se časově zařídil v práci..

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

13.6.2014 16:11

Biri:
Co človíček na akci, to jeden QR kód. Je tedy potřeba přítelkyni také zaregistrovat. Těšíme se!

Spartone:
Akce začíná v 9h, kdy vás postupně pustíme do prostor Konferenčního Centra U Hájků a plánovaný konec kolem 16h. Počkat do konce se vyplatí, jelikož na konci se vyhlašují ceny, kterých je letos více.
Brzy zveřejníme přesný program na http://www.AndroidRoadShow.cz

RSS (komentáře k článku)