Elektromobil budoucnosti Tesla Model S již v sobotu na Android Roadshow!

tesla model s cover

Na Android RoadShow, která se koná v Ostravě již tuto sobotu, si přijdou na své nejen fanoušci operačního systému se zeleným robotem ve znaku, ale i automobiloví nadšenci. Společnost Tesla je synonymem pro skvělé a nejpokročilejší elektromobily na světě. Nečekejte žádné dýchavičné “prdítko” nebo “nákupní tašku” s dojezdem 50 kilometrů.

tesla model S

Tesla Model S je o několik tříd výše. O tom svědčí i jeho parametry. Z nuly na sto vystřelí během 4,2 sekundy. Můžete s ním frčet přes 200 km/h. Elektromobil nepotřebuje převodovku, takže stačí zmáčknout plyn a sledovat rychle se měnící čísla na přístrojovce. Dojezd činí přes 450 kilometrů. Kromě působivých jízdních vlastností je Tesla Model S vybaven tou nejmodernější elektronikou. Ta z něj dělá spíše multimediální centrum než obyčejné auto.

2013-Tesla-Model-S-cockpit

Za toto superauto dáte v nejvyšší výbavě přes 3,3 milionu korun. V sobotu 31.5. máte jedinečnou příležitost si ho prohlédnout v ostravském Hotelu Clarion, kam se po roce vrací naše Android RoadShow. Jako perličku dodáváme, že hodnota akcií Tesla Motors (TSLA) vzrostla za posledních 5 let o 1001 %. To je slušná investice, že?

tesla model s

registrace roadshow

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)