Sphero 2.0 přichází – koule rychlejší a zábavnější než kdy dříve

Sphero2-590×330

Pokud se někdo z vás podíval na některou z akcí Android RoadShow, jistě si vzpomene, co se pod pojmem Sphero skrývá. Jedná se o robotickou kouli, která poslouchá příkazy z vašeho chytrého zařízení a dokáže dělat doslova psí kusy. Kromě zběsilých pohybů a rychlé jízdy dokáže měnit také svou barvu, plavat ve vodě, překonávat spoustu překážek nebo posloužit i jako herní ovladač pro speciálně upravené hry. Společnost Orbotix, která za tímto zázrakem stojí, ohlásila druhou verzi. A v čem je lepší, ptáte se? Výrobce slibuje 2x větší rychlost než předchozí model, 3x jasnější a také barevnější díky zabudovaným LED diodám a vylepšení by se měly dočkat také všelijaké přijímače a senzory uvnitř, které zajistí přesnější ovládání.

Sphero 2.0

Sphero 2.0

Oficiální video také prozradilo dvě nová příslušenství – rampu a speciální obal, který pomůže se zdoláváním náročného terénu či plavbou ve vodě. Nové Sphero 2.0 je na oficiálních stránkách možné předobjednat za 129 dolarů (cca 2 500 Kč).

Pokud si Sphero koupit nechcete, ale chtěli byste si tuto Hi-Tech hračku vyzkoušet, navštivte Android RoadhShow, se můžete zdarma s touto koulí prohánět.

Android RoadShow 2013

Další informace a možnost registrace naleznete na oficiálním webu Android RoadShow 2013.  Registrace a vstup je úplně zdarma! Neváhejte a registrujte se.

reg

  road

zdroj: geek.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)