Chcete vyhrát LG G3? Buďte premium uživatelem a přijďte na pražskou Android RoadShow

LG G3 cover

Premium uživatelů si vážíme za jejich podporu a věrnost, a proto se jim snažíme přinášet lákavé výhody. Náš web mají 100% bez reklam a také jsou více vidět v diskuzích. Tím však výhody ani zdaleka nekončí. Na Android RoadShow chodí stále více lidí, a i přes naši maximální snahu, se před vstupem mohou tvořit (zvláště v dopoledních hodinách) fronty. Jako premium uživatel se však nemusíte bát. Díky přednostní akreditaci se na akci dostanete během minutky a můžete si tak v klidu prohlédnout všechny stánky. Jako bonus navíc dostanete malé občerstvení.

vyhody premium uzivatele-2

Tyto výhody platí na každé zastávce Android RoadShow. Pro Prahu jsme však ve spolupráci s LG připravili něco speciálního. Premium uživatelé mají jedinečnou možnost stát se majitelem nové vlajkové lodě LG G3. I pro ostatní uživatele máme připraveno spoustu soutěží, LG G3 však jisto jistě poputuje do rukou premium uživatele. Co to znamená? Především násobně vyšší šanci na výhru. LG G3 bude na akci zároveň oficiálně představeno pro Českou republiku.

LG G3 Cover

Jak mohu vyhrát LG G3?

Předně musíte být premium uživatelem a dorazit na pražskou zastávku Android RoadShow 2014. Ta se koná již příští sobotu 21.6. v Konferenčním Centru U Hájků. Do GPSky si zadejte Na Poříčí 1052/42. Lze využít i vstup skrze Designhotel Elephant, ulicí Na Florenci 29. Abyste mohli LG G3 vyhrát, premium členství musíte mít zakoupené ještě před startem pražské Android RoadShowtedy do pátku 20.6. 23:59.

Logo_U hajku_redesign-cz

Nezapomeňte, že pro vstup na akci je nutné se registrovat.

Nenechávejte doma ani svou drahou polovičku, která se může zapojit do soutěže Miss Android RoadShow.

registrace roadshow

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)