Podrobné rozbalovací video Motoroly Xoom + nové informace o cenách

motorola-lenovo-logo

V “předvečer” zahájení prodejů Motoroly Xoom v USA (v řetězcích BestBuy již zítra 24.2.) se začínají objevovat přesnější informace o cenách a také první reálné ukázky zařízení, včetně rozbalovacího “unboxing” videa finálního zařízení z prodejní krabice :)

Určitě už jste také zvědaví na to, co vše mohou první šťastní majitelé v krabici objevit (zas tak moc toho ale není) a jak finální Xoom vypadá, takže se pojďme rovnou podívat na video:

Motorola Xoom Unboxing

Motorola Xoom Unboxing

Motorola Xoom se v Americe prodává ve spolupráci s operátorem Verizon, a pro zakoupení je proto potřeba pořídit také datový tarif u tohoto operátora. Při pořízení datového tarifu alespoň na 1 měsíc (tarify začínají na ceně 20 dolarů) přijde Xoom na avizovaných 799,99 dolarů. Při úvazku na 2 roky pak na podstatně sympatičtějších 599,99 dolarů. Jak je dále zmíněno ve výše uvedeném unboxing videu a potvrzeno i od Motoroly, Xoom by měl cca od druhého kvartálu 2010 podporovat také LTE 4G sítě.

Nás ale bude více zajímat dostupnost WiFi verze a dodávky do Evropy. Podle posledních informací ze serveru FrAndroid, jehož redaktorům se podařilo na MWC v Barceloně “potkat” Motorolu Xoom bez loga Verizon a vyzpovídat také někoho z Motoroly, by se 3G+WiFi i čistá WiFi verze měly do Evropy dostat mezi prvním a druhým čtvrtletím tohoto roku. Odhad ceny je už ale podstatně méně příznivý, údajně se mělo hovořit o 600-900 €.

Roman Nepšinský
O Autorovi - Roman Nepšinský

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)