TOPlist

Pařba na víkend – tipy na Android hry 155

frontline main

Dobrý den, vítáme vás u dalšího dílu Pařby na víkend. Dnes pro vás jako vždy máme pečlivě vybrané Android hry. Jako první vás čeká pokračování populární střílečky z třetí osoby s parádním zpracováním Frontline Commando 2, poté si zahrajeme dvakrát oceněnou mobilní strategickou deskovou hru s lokálním i online multiplayerem až pro čtyři hráče v Pathogen – Strategy Board Game. Ve třetí hře Roid Rage si zalétáme s malou vesmírnou loďkou na skóre, pohodu však nečekejte, u hry necháte nervy. Čtvrtá hra nabízí rozbíjení skleněných objektů vrhacími koulemi, tento nápaditý a velmi povedený počin přichází od tvůrců Sprinkle s názvem Smash Hit a na závěr si zajezdíme s chamtivými trpaslíky v dolech v Greedy Dwarf.

Frontline Commando 2

Pokračování populární střílečky z třetí osoby přichází s parádním zpracováním. Grafika je velmi povedená a milovníci zbraní si přijdou na své s obrovským arzenálem rozdílných pušek a doplňků. Ovládání zůstalo stejné a tak kromě přebíhání za barikádami budeme převážně střílet a házet granáty. V kampani vás bude čekat 40 unikátních misí a 13 speciálních výzev. Nově se dá Frontline Commando 2 zařadit mezi online střílečky, kde si to rozdáte s jednotkami ostatních hráčů po celém světě. Již tradičně můžete ve hře využívat Glu zlaťáky pro nakupování lepší výbavy a větší konkurenceschopnosti, nicméně in-app nákupy můžete ve hře vypnout a hru si nějakou chvíli užít i bez reálných peněz.

frontline commando 2 poster

FRONTLINE COMMANDO 2
FRONTLINE COMMANDO 2

Pathogen – Strategy Board Game

Studio Birnam Wood Games přišlo se strategickou deskovou hrou pro mobilní zařízení a ihned slavilo velký úspěch, jelikož hra vyhrála dvě ocenění a také byla velmi dobře přijatá jak recenzenty, tak hráči. Princip hry spočívá v obsazení co největší herní plochy vlastními kolečky a čtverečky. Na herní plochu tedy pokládáte zářivá kolečka o různých úrovních a snažíte se obsazovat i kolečka svého protihráče. V této hře je potřeba uvažovat několik tahů dopředu a tak se mnohdy srovnává s klasickými šachy či hrou Go. Pathogen pro jednoho hráče nabídne rozsáhlou kampaň, avšak dalším velkým lákadlem je lokální i online hra až pro 4 hráče. Grafika hry připomíná zářivou verzi sci-fi filmů z osmdesátých let, což není na škodu a tenhle strategický skvost si můžete zakoupit na Google Play za zhruba 60 korun. Utracených peněz tentokrát litovat určitě nebudete.

pathogen strategy board game

1b4769e50500f596cfe00ce6753f9e2a?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Roid Rage

Jednoduché hry na skóre jsou stále populární, což dokázal nedávný hit Flappy Bird a s Roid Rage od studia Butterscotch Shenanigans to není jinak. Hra má velmi jednoduché ovládání a princip, ale i tak budete mít chuť si často zanadávat nebo hodit se svým zařízením o zeď. V Roid Rage ovládáte malou vesmírnou loď, se kterou sbíráte rozlitou šťávu ve vesmíru, bohužel kolem vás jsou všude asteroidy a každý dotek vyústí ve srážku a konec hry. Roid Rage stáhnete na Google Play zdarma s možnostmi in-app nákupů, jejich využití je však pouze kosmetického charakteru.

roid rage

Smash Hit

Od tvůrců Sprinkle přichází další velmi příjemná a nápaditá hra Smash Hit. Ve hře budeme pomocí vrhaných koulí rozbíjet skleněné útvary. Některé budeme rozbíjet za účelem nasbírání více vrhaných koulí a některé budeme rozbíjet, protože nám brání v cestě. Narazit do skleněných obdélníků nechceme, jelikož se nám takhle odečte deset koulí, které se pro postup více než hodí. Fyzikální model hry je na výborné úrovni, stejně tak jako grafika a hudební doprovod. Hra může částečně připomínat „endless runnery“, ale úseky ve hře jsou oddělené, takže nezačínáte od začátku, ale vždy od posledního ukončeného levelu. Jednotlivé úseky vypadají vždy rozdílně a tak hra není monotónní. Smash Hit seženete na Google Play zdarma s in-app nákupy.

smash hit

Smash Hit
Smash Hit

Greedy Dwarf

Trpaslíci byli chamtiví, kopali příliš hluboko a probudili velkého draka, proto se musí co nejrychleji dostat z dolů. V roli jednoho z nich naskočíte do těžařského vozíku a zběsilá jízda může začít. Ve vozíku pojedete tunely i úzkými cestičkami na lávě, vzhůru nohama, či obrovskými spirálami, a aby toho nebylo málo, tak si budete hrát i s gravitací a jezdit po stropě. Kromě klasického 3D zobrazení se bude kamera přepínat i do pohledu z boku. Hra nabídne 32 kol, dynamickou hudbu, dva druhy ovládání, a několik herních módů. To vše v novince od studia Crescent Moon Games za necelou dvacku na Google Play, nebo ve verzi zdarma pro vyzkoušení.

greedy dwarf gravity

b7b3fc576abfce2ba04a919e30a6d0b1?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Odkaz na starší Pařby na víkend (Android hry)

Pařba na víkend: Tipy na Android hry 154

Pařba na víkend: Tipy na Android hry 153

Pařba na víkend: Tipy na Android hry 152

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 155

Pařba na víkend - tipy na Android hry 155

 

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)