Menu

Pařba na víkend – tipy na Android hry 155

frontline main

Dobrý den, vítáme vás u dalšího dílu Pařby na víkend. Dnes pro vás jako vždy máme pečlivě vybrané Android hry. Jako první vás čeká pokračování populární střílečky z třetí osoby s parádním zpracováním Frontline Commando 2, poté si zahrajeme dvakrát oceněnou mobilní strategickou deskovou hru s lokálním i online multiplayerem až pro čtyři hráče v Pathogen – Strategy Board Game. Ve třetí hře Roid Rage si zalétáme s malou vesmírnou loďkou na skóre, pohodu však nečekejte, u hry necháte nervy. Čtvrtá hra nabízí rozbíjení skleněných objektů vrhacími koulemi, tento nápaditý a velmi povedený počin přichází od tvůrců Sprinkle s názvem Smash Hit a na závěr si zajezdíme s chamtivými trpaslíky v dolech v Greedy Dwarf.

Frontline Commando 2

Pokračování populární střílečky z třetí osoby přichází s parádním zpracováním. Grafika je velmi povedená a milovníci zbraní si přijdou na své s obrovským arzenálem rozdílných pušek a doplňků. Ovládání zůstalo stejné a tak kromě přebíhání za barikádami budeme převážně střílet a házet granáty. V kampani vás bude čekat 40 unikátních misí a 13 speciálních výzev. Nově se dá Frontline Commando 2 zařadit mezi online střílečky, kde si to rozdáte s jednotkami ostatních hráčů po celém světě. Již tradičně můžete ve hře využívat Glu zlaťáky pro nakupování lepší výbavy a větší konkurenceschopnosti, nicméně in-app nákupy můžete ve hře vypnout a hru si nějakou chvíli užít i bez reálných peněz.

frontline commando 2 poster frontline commando 2

FRONTLINE COMMANDO 2
Verze1.0.1
Velikost80 MB
2.1+


Zdarma

Pathogen – Strategy Board Game

Studio Birnam Wood Games přišlo se strategickou deskovou hrou pro mobilní zařízení a ihned slavilo velký úspěch, jelikož hra vyhrála dvě ocenění a také byla velmi dobře přijatá jak recenzenty, tak hráči. Princip hry spočívá v obsazení co největší herní plochy vlastními kolečky a čtverečky. Na herní plochu tedy pokládáte zářivá kolečka o různých úrovních a snažíte se obsazovat i kolečka svého protihráče. V této hře je potřeba uvažovat několik tahů dopředu a tak se mnohdy srovnává s klasickými šachy či hrou Go. Pathogen pro jednoho hráče nabídne rozsáhlou kampaň, avšak dalším velkým lákadlem je lokální i online hra až pro 4 hráče. Grafika hry připomíná zářivou verzi sci-fi filmů z osmdesátých let, což není na škodu a tenhle strategický skvost si můžete zakoupit na Google Play za zhruba 60 korun. Utracených peněz tentokrát litovat určitě nebudete.

pathogen strategy board game pathogen

Pathogen – Strategy Board Game
Verze2.7.1
Velikost49 MB
2.2+


60,19 Kč

Roid Rage

Jednoduché hry na skóre jsou stále populární, což dokázal nedávný hit Flappy Bird a s Roid Rage od studia Butterscotch Shenanigans to není jinak. Hra má velmi jednoduché ovládání a princip, ale i tak budete mít chuť si často zanadávat nebo hodit se svým zařízením o zeď. V Roid Rage ovládáte malou vesmírnou loď, se kterou sbíráte rozlitou šťávu ve vesmíru, bohužel kolem vás jsou všude asteroidy a každý dotek vyústí ve srážku a konec hry. Roid Rage stáhnete na Google Play zdarma s možnostmi in-app nákupů, jejich využití je však pouze kosmetického charakteru.

roid rage roid ragee

Roid Rage
Verze1.1.1
Velikost13 MB
2.1+


Zdarma

Smash Hit

Od tvůrců Sprinkle přichází další velmi příjemná a nápaditá hra Smash Hit. Ve hře budeme pomocí vrhaných koulí rozbíjet skleněné útvary. Některé budeme rozbíjet za účelem nasbírání více vrhaných koulí a některé budeme rozbíjet, protože nám brání v cestě. Narazit do skleněných obdélníků nechceme, jelikož se nám takhle odečte deset koulí, které se pro postup více než hodí. Fyzikální model hry je na výborné úrovni, stejně tak jako grafika a hudební doprovod. Hra může částečně připomínat „endless runnery“, ale úseky ve hře jsou oddělené, takže nezačínáte od začátku, ale vždy od posledního ukončeného levelu. Jednotlivé úseky vypadají vždy rozdílně a tak hra není monotónní. Smash Hit seženete na Google Play zdarma s in-app nákupy.

smash hit smash hitt

Smash Hit
Verze1.0.0
Velikost39 MB
2.3+


Zdarma

Greedy Dwarf

Trpaslíci byli chamtiví, kopali příliš hluboko a probudili velkého draka, proto se musí co nejrychleji dostat z dolů. V roli jednoho z nich naskočíte do těžařského vozíku a zběsilá jízda může začít. Ve vozíku pojedete tunely i úzkými cestičkami na lávě, vzhůru nohama, či obrovskými spirálami, a aby toho nebylo málo, tak si budete hrát i s gravitací a jezdit po stropě. Kromě klasického 3D zobrazení se bude kamera přepínat i do pohledu z boku. Hra nabídne 32 kol, dynamickou hudbu, dva druhy ovládání, a několik herních módů. To vše v novince od studia Crescent Moon Games za necelou dvacku na Google Play, nebo ve verzi zdarma pro vyzkoušení.

greedy dwarf gravity greedy dwarf

Greedy Dwarf
Verze1.0
Velikost28 MB
2.3+


19,57 Kč


Zdarma

Odkaz na starší Pařby na víkend (Android hry)

Pařba na víkend: Tipy na Android hry 154

Pařba na víkend: Tipy na Android hry 153

Pařba na víkend: Tipy na Android hry 152

Video

 

 

Komentáře

Jan

Jan

z aplikace
14.3.2014 9:17

Roid Rage je super pařba, doporučuju.

mimar48

z aplikace
14.3.2014 9:19

Frontline Comando jsem hrával a něco jsem do toho i investoval. Pak jsem měnil mobil a po nainstalování hry jsem byl na nule. Mám za to, že přihlášený jsem nějak byl, ale všechno bylo v tahu. Tak jsem s nimi skončil. Je to stále stejné, nebo se od té doby něco změnilo?

atiratha

atiratha

14.3.2014 9:52

Osobně bych doporučil zahrnout ještě velmi hratelný First Strike a vysoce zábavné skoro FTL pod názvem Out There

Daniel

Daniel

14.3.2014 10:27

Mimar48 měl si použít např. Titanium backup na zálohování her, potřebuješ k tomu root.

jaja01

jaja01

14.3.2014 11:58

Smash Hit: pokud nezaplatíte, začínáte pořád na začátku!

mimar48

z aplikace
14.3.2014 12:47

@Daniel – dík za tip. Zatím jsem neměl potřebu zasahovat do systému, respektive jsem neměl chuť obětovat čas k proniknutí do problematiky. Nemluvě o případných rizicích. Spíš mě zajímalo, jestli to nějak nepodchytili v Glu.

p3chy

z aplikace
14.3.2014 13:01

myslím že smash hit není potřeba platit.. bez problémů se dá dostat až k endless modu

Honzaaaaaaaaaa

z aplikace
14.3.2014 15:24

Mimar48: Glu sou sraci. Nejde to bez (mikro)transakcí.

Vojtěch

Vojtěch

z aplikace
14.3.2014 15:27

Souhlasím s jaja01 bez nákupu stále od začátku

wentink

wentink

14.3.2014 15:35

Na zálohu “save” z her a nastavení aplikaci můžete použít program Helium… Nepotřebujete k tomu root :) osobně používám a spokojenost maximální :)

mikew

mikew

14.3.2014 17:58

Váš seriál se mi moc líbí a dívám se pravidelně ,ale bylo by ještě lepší kdyby jste začaly bodovat hry, jako to má např. games.cz s pc hrama. Bylo by tak mnohem přehlednější procházení her. Ale neberte to jako nevděčné krytyzování, jak už jsem říkal jsem váš fanda. :D

Vlado

Vlado

14.3.2014 18:13

Smash Hit asi vyskúšam. Konečne po pozretí vášho seriálu viem o čom je tá hra. Mimochodom hra Crazy Taxi je Free až do 19.3. so samej radosti oznámila SEGA po oznámení pripravovanej novej hry Crazy Taxi: City Rush

Michal Š

Michal Š

14.3.2014 22:10

Vlado: Díky za Crazy Taxi :)

mimar48

z aplikace
15.3.2014 8:41

Wentink – dík za tip na Helium.

Petr Kodim

Petr Kodim

6.4.2014 20:15

Frontline Commando 2, je už druhá hra od Glu co po instalaci na Sony Xperia SP chvíli jde bez problémů a pak ji nelze vůbec spustit (byl jsem v 7 lvl, stejne jako u hry Gun Bros 2, tam jsem byl v 27 lvl), a to ani po reinstalaci. Ostudné je tahání peněz z lidí k vylepšení zbraní,xp atd. bohužel to snižuje kredit těchto her, protože v základu jsou hry sice hratelné, ale s vekými obtížemi.

RSS (komentáře k článku)