Pařba na víkend – tipy na Android hry 153

buddy and me super main

Vítáme vás u dalšího dílu Pařby na víkend – tipy na Android hry, dnes vás jako první čekají hned dvě závodní hry a to Ridge Racer Slipstream, což je arkádovka se spoustou obsahu a pěknou grafikou a Colin McRae Rally, legendární off-road simulátor. Druhým kouskem je hudební tower defense strategie, výherce ocenění BAFTA Bad Hotel. Poté si zaběháme ve vizuálně nádherném endless runneru Buddy & Me. Dále vás čeká jednoduchá strategická hra zasazená do fantasy světa plného příšer Glyph Quest a na závěr otestujeme vaše nervy s nekonečnou plošinovkou podobnou známé hře The Impossible Game s názvem Platforms Unlimited.

Ridge Racer Slipstream

Jako tip na závodní hru zde máme hned dva kandidáty. První z nich je Rigle Racer Slipstream, což je arkádovka se slušnou grafikou. V této hře budete řezat zatáčky smykem a na rovinkách pouštět dusík. Hra obsahuje spoustu nastavení jako jsou 4 druhy ovládání, výběr hudby k závodu, změny pohledu kamery a další. Dále zde můžete na celkem dvanácti autech provádět až 300 úprav tak dlouho, až vytvoříte svého vysněného hřebce. Hrát můžete klasickou kampaň, arkádový mód či se připojit přes Facebook a poměřovat se s přáteli. Ridge Racer Slipstream stáhnete na Google Play zdarma s mikrotransakcemi. Druhý tip je legendární Off-Road závodní hra Colin McRae Rally, jejíž verze pro Android se velmi povedla a tak si zasloužila samostatnou recenzi ZDE.

ridge racer

a2097095ce612adf3718e76e56b364f8?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Glyph Quest

Jednoduchá strategická hra zasazená do fantasy světa plného dobrodružství. Bojovat budete s nejrůznějšími stvořeními od vlkodlaků až po skřety. Ve hře k soubojům využíváte šest přírodních elementů a díky jejich kombinaci vypouštíte mocné útoky. Vaše postava postupně získává zkušenosti a učí se novým útokům a kombinacím. Hru si stáhnete zdarma a dovolí vám hrát do pátého levelu vaší postavy, poté můžete odemknout plnou hru jednou mikrotransakcí za zhruba padesát korun. Glyph Quest nabízí parádní systém soubojů a spoustu příšer k objevení. Bohužel cena je lehce vyšší, ale za dvacetikorunu bych s nákupem neváhal.

glyph quest menu

e881653353901d470602df036e1db8b6?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(
David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)