Pařba na víkend – Tipy na Android hry 62

masseffectinfiltrator

V dnešním našlapaném díle bude osud galaxie spočívat ve Vaši rukách s hrou Mass Effect, znovu vybudujete Egypt ve hře Pyramid Rising, zalítáte si s Dr. Rocket, budete putovat s rozkládacím zombíkem a nakonec se pokusíte vyřešit tajemný příběh na zvráceném ostrově v Twisted Lands.

Mass Effect Infiltrator

Naprosto úžasná, zábavná a dobře zpracovaná hra. Mass Effect Infiltrator je dějově zasazen do třetího dílu počítačové série. Hrajete za vzbouřeného cerberského agenta, který má v úmyslu donést tajné informace alianci a kvůli toho po něm půjde celý Cerberus. Grafika vypadá opravdu nádherně. Hru ovládáme pomocí virtuálního joysticku na levé i pravé straně. Levý joystick slouží k pohybu a pravý ke koordinaci pohledu. Míření probíhá kliknutím na protivníka. Ovládání je velmi dobře zpracované a jakmile si zvyknete, nebude Vás v ničem omezovat. Mass Effect Infiltrator podle mě patří k tomu nejlepšímu na Android a může se zařadit k hrám jako Shadowgun, GTA 3, nebo Modern Combat 3. Pokud Vás tato hra zaujala, tak v brzké době vydáme kompletní recenzi.

masseffect

2dfb1226661f7bd772491e9fd5d4653f?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Pyramid Rising

Velmi zajímavá budovatelská strategie (time management hra), ve které se v roli královského architekta Senmuta pokoušíte znovu vybudovat celý Egypt. Jako stavitel budete najímat pracovníky, spravovat suroviny, stavět budovy a to vše pod hrozbou zlodějů a divokých zvířat. Tuto hru naprosto doporučuji vyzkoušet, na první pohled se může zdát nudná, ale jakmile začnete tak jen tak neskončíte. Pyramid Rising nabídne opravdu hodně kol zdarma, pro pokračování je potřeba zaplatit zhruba 38 Kč.

pyramidrising

0252f437af848cdd10002e986829fc42?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Twisted Lands: Shadow Town

Další hra z rodiny pěkných animovaných adventur, která tentokrát nabídne tajemnou a strašidelnou atmosféru na neznámém ostrově plném záhad s šokujícím hororovým koncem. Kromě řešení záhady a putování po ostrově, se zde setkáte s velkým množstvím logických hádanek a miniher. Nechte se vtáhnout do propracovaného příběhu. Dále se mi v této hře opravdu líbila nápověda, která byla vždy po ruce a tak se Vám nestane, že byste u jedné hádanky strávili zbytečně dlouhou dobu.

twistedlands

9e1231ec77a1114bf2bec28ff84740c4?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Zombro

Už jste někdy měli možnost rozložit a složit zombíka? Že ne? Tak puzzle hra Zombro Vám to umožní. Princip této hry je jednoduchý – musíte se dostat z jednoho konce obrazovky na druhý, posbírat u toho plechovky s benzínem a vyhnout se všem překážkám. Svého zombíka můžete rozložit na tři části – torzo těla, nohy a mozek. Každá část dělá něco jiného – nohy Vám umožní skákat, torzo plazit se a mozek kutálet se do málo přístupných míst. Za pomocí těchto částí vašeho těla budete procházet státy Ameriky. V každém státě Vás čekají tři města, ve kterých se odehrávají jednotlivé mise. První část je zdarma, další dvě si můžete dokoupit každou za necelých 20 korun. Dokupovat si můžete také mozečky (herní platidlo), za které můžete svého zombíka obléknout, nebo mu pořídit určitou výbavu, která mu pomůže ve zdolávání jednotlivých levelů.

zombro

3caa4ada1d0793ac40864cea6ae3e783?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Dr. Rocket

Zábavná a jednoduchá oddechovka založená na kvalitně zpracované fyzice létacího profesora, kterého ovládáte pomocí klikání na levou či pravou stranu displaye. Létání je opravdová sranda, obzvláště při pozorování nezúčastněného výrazu profesora. Vašim úkolem je v každém kole doletět na konec a po cestě se vyhýbat různým překážkám jako jsou letadla, nebo ostny a zdi.

dr rocket

qC4mqukxVbphTfJ0vdMYVOL59KrPuDSWd1zeYr83t7JtNh Y YvSuwUfXUOs6tSFDuG1=w124
Dr Rocket Free
Rippleware
Verze 3.9.2 (8. 5. 2012)
Velikost 11 MB
2.1+


Zdarma

7LT8qzYquS8+L0UMHHUvuR4qXMX5X3VKmt5IcBQ4o+4bJsHAAdC3gHv+ameTyiEnuGe4U+oww3v8As4JK2BQBfa+wAAAABJRU5ErkJggg==
19,50 Kč

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 62

Pařba na víkend - tipy na Android hry 62

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (27)