Menu

Out of Milk Pro ve slevě

Znáte to – před výpravou na velký nákup narychlo sepisujete na papírek věci, co je potřeba koupit do domácnosti a čím nakrmit hladové krky. Ne jednou se však stane, že sálodlouhý seznam věcí, co je potřeba v krámě pořídit, zůstal doma a všechna snaha přišla vniveč. Chytrý telefon ale doma jen tak nezapomenete, a tak by Vás mohla zajímat výborná aplikace Out of Milk Pro, díky které je možné veškerý nákupní seznam vměstnat do Vašeho telefonu. A co víc, tato aplikace je nyní ve slevě za $1.99 z původních $4.99. Proč tuto nabídku nevyužít?

Out of Milk Pro Unlocker
Capigami, Inc.
Verze1.2.2 (9. 4. 2012)
Velikost75 kB
1.5+


37,97 Kč

Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz (Prtik) pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

(Zpracoval: Jan Dolejš)

 

Komentáře

DiGi

DiGi

2.7.2012 13:14

Offtopic:

Jak tak přemýšlím tak už je to více jak rok co Google začal na Modaratoru sbírat podněty na vylepšení “Tasks” v Gmailu. A od té doby byla provedena přesně žádná změna.

Přitom management úkolů je jedna z věcí, u kterých se předpokládá, že ji budou telefony umět samy o sobě.

Deadeye

Deadeye

2.7.2012 13:59

Přesně tak, Google je obecně chronický nedotahovač věcí, vždycky s něčím začne a pak to nedotáhne. Viz pokusy o sociální sítě a plno dalších služeb a funkcí, které upadly jen díky tomu, že jim něco málo chybělo k hromadné a pro většinu lidí dostatečné použitelnosti. Na druhou stranu Microsoft či HP umí dokonce i zabíjet funkční věci, takže buďme rádi alespoň za to. Ale jsem opravdu zvědav, kdy nové Tasks budou, čekám na ně jak na smilování. A také lepší možnosti synchronizace s Outlookem, včetně více kalendářů. Jinak je člověk odkázán na ne zrovna levné aplikace třetích stran, které také nefungují dokonale.

Středa

Středa

2.7.2012 14:36

Tak a ted mně někdo vysvětlete, proč bych měl platit $2 za takovou app, když třeba takovej ColorNote vykoná stejnou službu a zadarmo. Či si prostě napíšu jen nějakej texták a je to…

PetrM

PetrM

2.7.2012 15:00

Používal jsem free verzi půl roku a rád jsem si ji koupil. Textové poznámky jsem si také psal, ale ten nákupní seznam se velmi pohodlně ovládá. Položky jde přesouvat mezi košíky, označit je jako koupené, lze nastavit množství.
Pro verze synchronizuje seznamy s webem, takže odpadá vytváření seznamů v mobilu. Za mně +

Grebec

Grebec

2.7.2012 16:57

a nestaci aplikacia treba.sk ?

Tomb

Tomb

2.7.2012 19:59

Prosím opravte si SÁHODLOUHÝ :-)

RSS (komentáře k článku)