TOPlist

Už brzy se představí nové Wear OS hodinky! Chystá je známý výrobce smartphonů

OnePlus Watch 2 Wear OS
  • Už brzy se představí další chytré hodinky s Wear OS
  • Stojí za nimi výrobce OnePlus, který se vrací po delší pauze
  • V novém plakátu značka nastínila, jak bude vypadat design

Trh s chytrými hodinkami postavenými na operačním systému Wear OS se brzo rozšíří o další kousek. Vyrobí jej společnost OnePlus, která se do segmentu nositelných zařízení vrátí po delší odmlce. Čínská značka, proslavená zejména svými telefony s atraktivním poměrem mezi cenou a výkonem, naposledy vydala smartwatch v roce 2021, kdy nesly intuitivní označení OnePlus Watch.

Nikoho asi nepřekvapí, když řekneme, že jejich nástupce s nejvyšší pravděpodobností vsadí na název OnePlus Watch 2. Sama značka to sice oficiálně nepotvrdila, ale už několikrát toto jméno omílali známí insideři. Čím už se ale výrobce oficiálně pochlubil, je plakát, který chystané hodinky mírně poodhaluje po designové stránce.

OnePlus Watch 2

Výrobce upoutávku zveřejnil v komunitním fóru, čímž poodhalil pár detailů. Hodinky dostanou kruhový ciferník s vystouplým ostrůvkem na jedné straně, kde nalezneme fyzickou korunku a ovládací tlačítko. Vizuální provedení se celkově zdá být velice podobné tomu, jak jej na renderech zobrazoval leaker a designér Steve Hemmerstoffer (více v předchozím článku).

OnePlus-Watch-2Neoficiální render OnePlus Watch 2

OnePlus Watch se údajně představí už 24. února, na platformě X o tom informoval uznávaný insider Max Jambor. Dle dřívějších zvěstí mají hodinky nabídnout kovové šasi a poměrně výkonný procesor Qualcomm Snapdragon W5 Gen 1. Kulatý displej je údajně 1,43palcový a spoléhat by měl na panelovou technologii AMOLED.

Podaří se podle vás OnePlus uspět?

Zdroje: OnePlus, X

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)