Octodad: Dadliest Catch – další bizarní hra z PC zamířila na Android

octodad-dadliest-catch-listing-thumb-01-ps4-us-09jan15_01

Říkají vám něco pojmy jako Surgeon Simulator či Goat Simulator? Jedná se o tak trochu bizarní hry, které se nejdříve objevily i na počítačích a konzolích a díky svému úspěchu se následně rozšířily také na mobilní telefony a tablety. Pokud vás až absurdně těžká hra na chirurga či simulátor kozy zaujaly, máme pro vás tip na další titul, který si svou cestu nalezl také na Android – Octodad: Dadliest Catch.

Octodad: Dadliest Catch [Android/iOS] official trailer (HD)

Octodad: Dadliest Catch [Android/iOS] official trailer (HD)

V této hře se pro změnu zhostíte role otce-chobotnice, který se rozhodl žít mezi lidmi, nosit lidské oblečení a žít běžný lidský život plný každodenních povinností, radostí, ale i starostí. Problém je však v tom, že chobotnice nemají nohy ani ruce a už vůbec běžně nechodí po dvou. Z počátku pro vás tak bude náročné vůbec dojít z bodu A do bodu BB, natožpak například nakoupit v obchodě zboží z nákupního seznamu od vaší lidské manželky.

Pokud vás tato, na první pohled bizarní až šílená hra zaujala, můžete ji stáhnout z Google Play za 145 Kč. Nejedná se sice o zrovna symbolickou částku, na druhou stranu však hra nedisponuje mikrotransakcemi a tak si můžete být jistí, že za Octodad: Dadliest Catch nezaplatíte ani o korunu víc.

Octodad: Dadliest Catch
Octodad: Dadliest Catch

Dáte hře Octodad: Dadliest Catch šanci?

Zdroj: AndroidAuthority.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)