Nová Nubia se ukazuje: Dva displeje, dvě čtečky otisků a žádná selfie kamera

zte nubia telefon

Hodně netradiční koncept se objevil u společnosti Nubia, která patří pod ZTE. Rendery ukazují hned několik věcí, které nejsou úplně běžné, a to třeba dva displeje, ten hlavní navíc s minimálními rámečky bez výřezu. Pak má ale také dvě čtečky otisků prstů a chybí mu zcela selfie kamera.

Netradiční nápady u Nubia telefonu by mohly fungovat

Na první pohled vypadá tento design hodně netradičně a může vypadat jako sci-fi. Vše, co používá, už jsme ale mohli vidět dávno u jiných telefonů. Selfie kamera není potřeba, protože se může využívat duální fotoaparát na zadní straně, náhled pak půjde vidět na zadní menším displeji. Zabudování druhého displeje není tak velký problém, už před lety jsme se například dočkali modelu Yotaphone.

nubia telefon dve ctecky otisků prstu

Důvod k použití dvou čteček otisků prstů v rámu telefonu nám není moc jasný, nicméně technologicky to možné je. Další zajímavostí je to, že má telefon poměrně malé rámečky kolem displeje bez výřezu. Na spodní straně se pak dá vidět hlasitý reproduktor, USB-C i 3,5mm audio konektor.

zte nubia koncept dva displeje

V tuto chvíli nevíme, jestli se jedná jen o koncept, nebo reálný design telefonu, který Nubia nyní připravuje. Nebylo by to poprvé, kdy by Nubia nebo respektive mateřská společnost ZTE přišla s něčím netradičním. Možná si ještě vzpomínáte na konec minulého roku, kdy se představil skládací telefon ZTE Axon M se dvěma displeji, nebo koncept ZTE Iceberg se dvěma výřezy.

Líbil by se vám takový telefon se dvěma displeji?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)