Menu

YotaPhone 3 se dvěma displeji byl oznámen. Nechybí ani e-ink panel

Jednou za čas se objeví telefon, který úplně vybočuje z řady a nabízí jedinečný prvek. V minulosti jsme tu měli například telefon s projektorem nebo telefon s dvěma displeji. Jednalo se o YotaPhone, který měl e-ink displej na zádech. Nyní se chystá další verze, a to už YotaPhone 3, která opět nabídne dva displeje.

YotaPhone 3 vyjde ještě tento rok

Předchozí, druhý model vyšel již v roce 2014, takže bylo na čase, aby se ukázalo pokračování. Společnost novinku oznámila na výstavě v Harbinu. Existovat budou dvě verze, jedna se 64GB pamětí, druhá pak se 128GB. Cena telefonu má být mezi 350 až 450 dolary, to je v přepočtu bez DPH 8 000 až 10 500 Kč.

yotaphone 3

Co se týče specifikací, tak telefon spadá do střední třídy. O výkon se stará Snapdragon 625, dále má 4GB paměti RAM. Úložiště už jsme si řekli výše, doplníme ještě, že paměť půjde rozšířit pomocí microSD karet. Nejzajímavější jsou pak dva displeje, ten hlavní je 5,5” velký a nabídne FullHD rozlišení. Druhý displej je 5,2” velký a má HD rozlišení, jedná se o e-ink panel. Vhodný je například na čtení elektronických knížek.

Zadní fotoaparát má 12 MPx, přední selfie kamera má pak 13 MPx. Kapacita baterie se zastavila na hodnotě 3 200 mAh. Telefonu nechybí ani USB-C, na druhou stranu ale nemá 3,5mm audio jack. Na trh by se měl telefon dostat ještě tento rok. Bohužel nejsou k dispozici fotografie produktu, na ty si musíme ještě počkat.

Líbí se vám telefony se dvěma displeji?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Tomini

Tomini 1

19.6.2017 14:51

Tak zde bude kryt hendikepem telefonu :D
Nebo nemusíte mít žádný, tedy pokud nechcete ochranu, ale spíše vzhled, tak si to pomocí druhého screenu změníte…
Teď budu moci říci, že jsem zaneprázdněný a jsem na mobilu aniž bych vypustil jediné slovo.
Nevím no…bude to mít úspěch u menší skupiny lidí.

pedes20

22.6.2017 20:34

Ano, je to zajímavé a ikdyž zdaleka ne pro všechny podstatný přínos je úspora energie. Nicméně zůstanu u Huawei P9 lite 2017 s 5GHz wifi.

RSS (komentáře k článku)