Jeden výřez nestačí: ZTE Iceberg má rovnou dva

dva vyrezy zte iceberg

Ještě jsme si pořádně nezvykli na jeden výřez v displeji a ZTE již chystá telefon, kde budou rovnou dva. Na internet se dostaly snímky z World Design Guide, na kterých můžete vidět nepředstavený telefon ZTE Iceberg. Samotné snímky pochází přímo od společnosti, která se s tímto zařízením přihlásila do World Design Guide.

ZTE Iceberg má mít rovnou dva výřezy v displeji

Zatímco se Android komunita stále dohaduje nad tím, jestli jsou výřezy v displeji opravdu potřeba. A ZTE se do toho pustilo po hlavě a namísto toho, aby vymyslelo, jak vytvořit displej bez rámečků a výřezů, jako třeba Doogee Mix 4 nebo Vivo Apex. ZTE vytvořilo výřez na vrchní i spodní straně.

zte iceberg vyrez v disleji

Zajímavé je to, že v obou výřezech jsou hlasité reproduktory. Vyroben je pak ze dvou částí tvrzeného skla, podporuje také bezdrátové nabíjení. Pokud jde o dostupnost telefonu, tak je uvedeno “někdy po roce 2017”. Vydání se plánuje v Evropě, Asii i severní Americe.

Chtěli byste telefon, který má dva výřezy v displeji?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)