Žádný koncept: Bezrámečkový mobil budoucnosti Vivo Apex se bude vyrábět

vivo apex

Vivo ukázalo na veletrhu MWC bezrámečkový mobil budoucnosti s názvem Vivo Apex. Kromě minimálních rámečků také na polovině displeje podporuje čtečku otisků prstů a má zajímavě řešenou selfie kameru, která je vysunovací. Ještě na MWC Vivo tvrdilo, že jde pouze o koncept, který se nedostane do výroby. To se ale během pár dnů změnilo, nyní se potvrdilo, že telefon jde do výroby.

Vivo Apex se začne vyrábět v polovině roku 2018

Tento telefon je specifický hned z několika důvodů, jednak má velkou čtečku otisků prstů, která je ve spodní polovině displeje. Selfie kamera má 8 MPx, speciální je na tom to, že je vysunovací. Díky tomu nemá žádný rámeček ani výřez v displeji. I senzory jsou schované pod displejem, stejně jako telefonní reproduktor. K hovorům se využívá technologie Screen SoundCasting, díky které se zvuk dostane i přes panel displeje.

Vivo Concept Smartphone – Apex

Vivo Concept Smartphone - Apex

Původně šlo jen o koncept, ale ohlasy byly tak kladné, že se Vivo rozhodlo poslat tento telefon do výroby. A to již v polovině tohoto roku. O výkon tohoto telefonu se bude starat Snapdragon 845, takže půjde o plnohodnotnou vlajkovou loď. Očekává se, že displej zabere 91% přední strany telefonu.

Jak se vám líbí Vivo Apex?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)