Doogee Mix 4: Opravdu bezrámečkový telefon ukázán

Doogee mix 4

Značku Doogee si pravděpodobně vybavíte jako čínskou společnost, která tvoří telefony nevalné kvality. Občas ale dokáže překvapit, jako třeba nyní, kdy poprvé ukázala model Mix 4. Ten má unikátní bezrámečkový design a zajímavě vyřešenou konstrukci.

Doogee Mix 4 je vysunovací telefon s bezrámečkovým displejem

Mobilní telefony v poslední době mají většinou hodně podobný design, občas se ale objeví něco zcela jiného. Před několika týdny to byl například koncept Vivo Apex. Dnes tu máme další koncept, a to Doogee Mix 4.

DOOGEE MIX 4 UNBOXING (PROTOTYPE)!

DOOGEE MIX 4 UNBOXING (PROTOTYPE)!

Tento telefon je vysunovací, a to třeba jako BlackBerry Priv. Rozdíl je tu v tom, že se nevysunuje spodní část telefonu, například s klávesnicí. Ale vrchní část, která schovává senzory, selfie kameru a sluchátkový reproduktor. Displej zabírá 97% přední strany telefonu a dalo by se zde povídat, že jde o bezrámečkové řešení.

Má to ale například mínus v tom, že konstrukce telefonu není tak pevná, jako u klasických zařízení. Oproti Vivo Apex je tu ale jeden podstatný rozdíl. Vivo mělo fungující prototyp, který se má brzy dostat do výroby. Doogee v tuhle chvíli zatím fungující verzi nemá. Rozhodně jde ale o zajímavou alternativu toho, kam by se mohly telefony vydat, jakmile skončí doba výřezů.

Líbil by se vám takový telefon?

Zdroj: slashgear.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)