TOPlist

Doogee S88 Pro oficiálně: 10 000 mAh baterie, extrémní odolnost i parádní cena

nový telefon doogee

Společnost Doogee dnes oficiálně představila poněkud netradiční telefon – Doogee S88 Pro. Ten zaujme totiž nejen svým vzhledem, kde si vypůjčil nejeden prvek z Iron Mana, ale také přímo obří kapacitou baterie, která činí 10 000 mAh. Co vás pak překvapí asi ze všeho nejvíce je poměrně slušná cena. Pojďme si jej tedy představit.

Doogee S88 Pro oficiálně

To, že je telefon inspirován právě jedním z Marvel hrdinů – Iron Manem poznáte především na zadní straně. Nachází se zde totiž dvě RGB LED diody ve tvaru jeho očí. Ty si můžete přímo v systému přizpůsobit a nastavit si jejich funkce. Na levé straně telefonu se nachází dvě programovatelná tlačítka, na pravé je pak čtečka otisků prstů a NFC čip. To, co je zde však nejvíce lákavé je bezesporu baterie. Ta má kapacitu celých 10 000 mAh a v pohotovostním režimu vydrží měsíc. Náročné 3D hry pak můžete hrát dle společnosti 19 hodin bez přestávky. Při normálním používání má pak telefon vydržet 7-8 dní.

Výhodou je, že lze telefon použít jako powerbanku a nechybí ani podpora reverzního 5W bezdrátového nabíjení. Samotný telefon se pak dobíjí skrz 10W adaptér, ovšem zatím nevíme, jak dlouho se nabíje z 0 na 100 %. U takového telefonu bychom to ale příliš neřešili, když ho musíte nabíjet jednou za týden. Doogee S88 Pro je konstruován tak, aby toho vydržel co nejvíce. Společnost telefon upustila hned tisíckrát z výšky 1,5 metru a telefonu se nikdy nic nestalo. Co se týče vody, zde vydrží telefon dvě hodiny v kuse a to v hloubce 1,5 metru. Pokud by vám telefon spadl do nějakého mělkého potoka a vy byste si toho všimli až za několik hodin, nevadí. Telefon totiž celý den vydrží ve vodě do hloubky jednoho metru. Disponuje certifikací IP69K, takže je chráněn proti vysokotlakým a vysokoteplotním podmínkám (co se týče vody). Další zajímavostí je fakt, že telefon vydrží v teplotě -55 ° C po dobu 4 hodin, a tu stejnou dobu vydrží v opačném extrému, tedy v 70 ° C.

Doogee S88 Pro odolný telefon

Nyní se pojďme podívat na konkrétní specifikace tohoto modelu. Na přední straně nalezneme 6,3″ displej s Full HD rozlišením a krycím sklem Gorilla Glass. Narušuje jej kapkovitý výřez s 16 megapixelovou selfie kamerkou. Uvnitř tiká čipset MediaTek Helio P70, kterému sekunduje 6 GB operační paměti RAM a 128 GB úložiště. Můžeme taktéž počítat s Androidem 10. Po přesunutí na zadní stranu je vidět soustava tří fotoaparátů, přičemž ten hlavní disponuje rozlišením 21 megapixelů. Sekunduje mu 8 megapixelová ultraširokoúhlá kamera a 8 megapixelový hloubkový snímač.

V současné době je telefon možné předobjednat v Doogee Mall či na Aliexpressu. Pokud tak učiníte, vyjde vás telefon na 180 EUR bez daně (asi 4 800 korun), později zařízení zdraží na 225 EUR (asi 6 000 korun bez daně).

Koupili byste si Doogee S88 Pro?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)