TOPlist

Zase změna v názvech. Jak by se měl jmenovat druhý Galaxy Fold?

jméno Galaxy Z Fold 2

Na přelomu let 2019 a 2020 překvapil jihokorejský Samsung veřejnost tím, že nové vlajkové telefony z řady S nepojmenoval dle dosavadního číslování jako „jedenáctky“, ale po modelech s desítkou přešel na název s dvacítkou. Mezitím trochu zamíchal i se jmény ohebných telefonů. Původní zástupce této technologie, který otevírá svá křídla vlevo a vpravo, nese jednoduché označení Fold. Nadcházející klasické „véčko“ pak dostalo jméno Z Flip. Při jeho uvedení firma oznámila, že písmeno Z bude reprezentovat telefony s ohebnými displeji kompletně. Není proto úplně překvapivé, že se nyní objevila informace o tom, že nadcházející horizontálně rozevírací mobil od Samsungu ponese jméno Galaxy Z Fold 2.

Samsung Galaxy Fold 2 Waqar Kahn render 2

Do nového systému označování byl zpětně zařazen i první Fold. Web Samsungu už telefon vede právě v sekci pod tímto písmenem. K novému ohebnému telefonu jihokorejské značky už máme vcelku hodně spekulativních podkladů. Nedávno jsme vás informovali například o předpokládané ceně nebo jeho údajné podobě. Telefon, jehož jméno tedy bude velmi pravděpodobně Samsung Galaxy Z Fold 2, uvidíme oficiálně 5. srpna v rámci online prezentace.

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)