TOPlist

Unikly údajné ceny mobilů Galaxy Note20 a Fold 2. Líbit se vám nebudou

ceny Galaxy Note20 Galaxy Fold 2

Protočily se vám letos v únoru při pohledu na ceny vlajkové řady Samsung Galaxy S20 panenky? Připravte se, že se to samé (a asi ještě intenzivněji) pravděpodobně stane i při představení nových modelů ze série Note a také nového ohebného mobilu Galaxy Fold 2. I když byly telefony Galaxy S20 přijaty v několika ohledech s rozpaky, Samsung si evidentně s exkluzivní cenovou politikou dál věří. Řecký magazín Tech Maniac zveřejnil s odkazem na interní zdroj údajné ceny mobilů Galaxy Note20 a Galaxy Fold 2 pro tamní trh. I když nemůžeme brát sumy jako finální pro zbytek Evropy, porovnání tamních cen s minulými modely nám dá pěkný obrázek o tom, o kolik budou zmíněné mobily dražší.

V Řecku prý bude stát základní varianta Note20 1249 eur, v přepočtu tedy přes 33 tisíc korun. Cena vybavenější verze Ultra se údajně vyšplhá na 1499 eur, tedy téměř čtyřicet tisíc korun. Druhý Fold má vyjít na 2199 eur, což je bez pár stovek šedesát tisíc korun. Nutno podotknout, že v částkách jsou podle všeho promítnuty vysoké řecké daně. Je tedy nutné se pro lepší představu ohlédnout na tamní ceny loňských předchůdců. Note10 stál v Řecku 999 dolarů, Note10 1149 dolarů a první Fold 1769 eur. Všehovšudy se tedy bavíme o obecném zdražení o cca 25 – 30 %. Jsme velmi zvědaví, jestli k němu skutečně dojde. A stejný trend postihne ceny telefonů Galaxy Note20 a Galaxy Fold 2 i u nás.

Přijdou vám takové zdražení reálné?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)