Nové snímky Samsung Galaxy S10: Průstřel v displeji se nenápadně skrývá

samsung galaxy s10 tiskove snimky

Už nás dělí jen něco málo přes dva týdny od kompletního odhalení Samsung Galaxy S10. Včera večer se na internetu objevily tiskové snímky, které má údajně Samsung používat v marketingových materiálech. Design včetně průstřelu v displeji a umístění fotoaparátů odpovídá tomu, co jsme viděli v minulosti. Dozvěděli jsme se ale i nových barevných kombinacích, které se chystají.

Design Samsung Galaxy S10 potvrzen na nových tiskových snímcích

Na internetu se objevily údajné tiskové snímky telefonů Galaxy S10. Zveřejněny byly poprvé na serverech WinFuture a 91Mobiles. Můžeme si na nich všimnout jedné zajímavé věci. Přesně v místech, kde je díra v displeji, nebo li průstřel, se nenápadně ztemňuje tapeta. Podobné věci už jsme mohli vidět několikrát. A to hlavně s příchodem výřezů. Ostatně i Apple minulý rok při představení iPhone XS kompletně výřez “skryl”, když na marketingových snímcích používá wallpaper, který má v horní části černou barvu. Podobné to učinil i třeba Google u Pixelu 3.

Pokud se vrátíme k novým renderům Samsungu, tak jde v podstatě již jen o další potvrzení toho, co známe. Selfie kamera je v pravém horním rohu displeje, u Plus verze je navíc duální. Čtečka otisků prstů je v displeji. Na zadní straně jsou rovnou 3 fotoaparáty. Z přední i zadní strany chrání telefon tvrzené sklo a zůstává i “oblíbené” tlačítko Bixby. Na spodní straně se stále nachází 3,5mm audio konektor, čímž rozhodně Samsung u některých uživatelů získá plusové body.

Kromě klasických barevných variant, bychom se nově měli dočkat také bílé a zelené. Modrá barevná varianta bude údajně k dispozici až později a nebude při vydání telefonů k dispozici. Krátce se mluvilo i o třetí variantě Samsung Galaxy S10e, k ní bylo napsáno jen to, že by měla být k dispozici ve žluté barvě.

Jak se vám líbí design Samsung Galaxy S10?

Zdroje: androidpolice.com, WinFuture, 91mobiles

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)